Když se daří, tak se daří

Rok 2015 byl jedním z nejúspěšnějších roků naší chlapecké základny v historii házené v Nezvěsticích. No jo no.

Po loňském stříbru na Přeboru ČR mladších žáků jsme letos vyhráli se staršími žáky Zimní přebor ČR v hale a zároveň získali zlato na Poháru ČR.

Další generace starších žáků vede oblastní přebor po senzační výhře nad Újezdem 20:19 a nově založený dorost je na sqělém 2. místě mezi celky západočeské a severočeské oblasti.

Postupně převádíme kluky do družstva mužů. Většina kluků z našeho družstva fantasticky reprezentovala naši školu na Přeboru ČR v handbalu základních škol, kde starší kluci získali v Karviné 3. místo a mladší asi 5.místo. Mnoho z kluků úspěšně hraje druhou dorosteneckou ligu ve Šťáhlavech, kterou vedeme a CHCEME postoupit do 1. Ligy v handbale. To bude zase ježděního...

Chtěl bych poděkovat všem míčům a když jsou ty Vánoce i nemíčům za vzornou reprezentaci , trenérům Jirkovi, Radkovi a Mírovi za hodiny dřiny a zabitého času na tréninkách, kde ty kluky opravdu již něco naučili = velké D.Í.K.Y., paní vedoucí že to nějak drží pohromadě a přeji fanynkám a fanouškům VŠECH našich družstev Krásné Vánoce a v příštím roce bych chtěl vždy alespoň o jeden gol více v soupeřově síti. Váš Daniel Havlíček.

Úspěchy žáků 2015