Výsledky

Klikni zde pro zobrazení archivu výsledků.

I. liga muži
1. kolo
001Sokol Krčín TJ Sokol Podlázky 11:16(5:11)
002Sokol Svinov TJ Avia Čakovice 24:16(12:7)
003Sokol Dobruška KNH MS Brno 10:0kh
004TJ Nýřany TJ Sokol Tymákov A10:18(4:10)
005TJ Příchovice Baník Most NH 23:16(12:8)
006TJ Přeštice TJ Sokol Nezvěstice 16:20(10:11)
2. kolo
007TJ Sokol Podlázky TJ Avia Čakovice 22:19(11:11)
008Sokol Svinov Sokol Dobruška 18:19(11:13)
009KNH MS Brno Sokol Krčín 0:10kd
010Baník Most NH TJ Nýřany 17:15(6:8)
011TJ Sokol Nezvěstice TJ Příchovice 24:27(11:15)
012TJ Sokol Tymákov ATJ Přeštice 21:15(12:8)
3. kolo
013TJ Sokol Podlázky TJ Nýřany 14:19(9:9)
014TJ Avia Čakovice Baník Most NH 14:13(4:7)
015Sokol Dobruška TJ Sokol Nezvěstice 25:18(12:9)
016Sokol Krčín TJ Sokol Tymákov A26:21(12:10)
017TJ Příchovice Sokol Svinov 20:17(12:7)
018TJ Přeštice KNH MS Brno 10:0kh
4. kolo
019TJ Sokol Podlázky Baník Most NH 19:14(9:5)
020TJ Avia Čakovice TJ Nýřany 19:19(8:10)
021Sokol Dobruška TJ Sokol Tymákov A11:15(5:6)
022Sokol Krčín TJ Sokol Nezvěstice 22:22(10:10)
023TJ Přeštice Sokol Svinov 19:21(9:9)
024TJ Příchovice KNH MS Brno 26:22(10:10)
5. kolo
025KNH MS Brno TJ Sokol Podlázky 22:13(10:6)
026Sokol Dobruška TJ Avia Čakovice 20:17(10:8)
027Sokol Svinov Sokol Krčín 24:21(12:12)
028TJ Nýřany TJ Přeštice 19:21(11:9)
029Baník Most NH TJ Sokol Nezvěstice 20:19(10:9)
030TJ Sokol Tymákov ATJ Příchovice 18:25(8:14)
6. kolo
031TJ Sokol Podlázky Sokol Svinov 17:12(11:6)
032TJ Avia Čakovice KNH MS Brno 17:18(11:9)
033Sokol Krčín Sokol Dobruška 24:21(15:12)
034TJ Příchovice TJ Nýřany 21:16(14:9)
035Baník Most NH TJ Přeštice 22:20(10:12)
036TJ Sokol Nezvěstice TJ Sokol Tymákov A16:23(8:9)
7. kolo
037TJ Sokol Nezvěstice TJ Sokol Podlázky 17:23(7:10)
038TJ Sokol Tymákov ATJ Avia Čakovice 20:10(8:7)
039TJ Příchovice Sokol Dobruška 24:18(13:7)
040TJ Přeštice Sokol Krčín 23:25(13:14)
041Sokol Svinov TJ Nýřany 19:18(12:11)
042KNH MS Brno Baník Most NH 22:20(13:12)
8. kolo
043TJ Sokol Nezvěstice TJ Avia Čakovice 21:18(14:9)
044TJ Sokol Tymákov ATJ Sokol Podlázky 20:16(11:8)
045TJ Příchovice Sokol Krčín 18:13(9:8)
046TJ Přeštice Sokol Dobruška 25:22(15:13)
047Sokol Svinov Baník Most NH 20:16(9:8)
048KNH MS Brno TJ Nýřany 23:20(10:11)
9. kolo
049Sokol Dobruška TJ Sokol Podlázky 19:18(12:11)
050Sokol Krčín TJ Avia Čakovice 26:19(16:10)
051KNH MS Brno Sokol Svinov 20:20(12:14)
052TJ Nýřany TJ Sokol Nezvěstice 15:22(7:11)
053Baník Most NH TJ Sokol Tymákov A21:22(9:12)
054TJ Přeštice TJ Příchovice 23:21(7:12)
10. kolo
055TJ Sokol Podlázky TJ Příchovice 22:22(11:11)
056TJ Avia Čakovice TJ Přeštice 16:17(11:10)
057TJ Nýřany Sokol Dobruška 14:17(7:8)
058Baník Most NH Sokol Krčín 23:24(14:11)
059TJ Sokol Nezvěstice Sokol Svinov 22:20(12:8)
060TJ Sokol Tymákov AKNH MS Brno 23:19(12:12)
11. kolo
061TJ Sokol Podlázky TJ Přeštice 22:21(14:10)
062TJ Avia Čakovice TJ Příchovice 16:18(12:9)
063TJ Nýřany Sokol Krčín 17:20(10:12)
064Baník Most NH Sokol Dobruška 17:18(11:13)
065TJ Sokol Nezvěstice KNH MS Brno 19:17(10:8)
066TJ Sokol Tymákov ASokol Svinov 14:17(6:10)
12. kolo
067TJ Sokol Podlázky Sokol Krčín 18:23(10:15)
068TJ Avia Čakovice Sokol Svinov 16:15(10:7)
069KNH MS Brno Sokol Dobruška 24:24(12:14)
070TJ Sokol Tymákov ATJ Nýřany 22:17(11:8)
071Baník Most NH TJ Příchovice 22:26(8:14)
072TJ Sokol Nezvěstice TJ Přeštice 25:21(15:11)
13. kolo
073TJ Avia Čakovice TJ Sokol Podlázky 16:16(7:7)
074Sokol Dobruška Sokol Svinov 10:18(4:8)
075Sokol Krčín KNH MS Brno 19:15(10:7)
076TJ Nýřany Baník Most NH 17:14(6:7)
077TJ Příchovice TJ Sokol Nezvěstice 19:13(9:6)
078TJ Přeštice TJ Sokol Tymákov A23:23(13:12)
14. kolo
079TJ Nýřany TJ Sokol Podlázky 19:18(10:8)
080Baník Most NH TJ Avia Čakovice 24:18(12:8)
081TJ Sokol Nezvěstice Sokol Dobruška 22:21(11:13)
082TJ Sokol Tymákov ASokol Krčín 15:15(9:11)
083Sokol Svinov TJ Příchovice 20:20(9:11)
084KNH MS Brno TJ Přeštice 0:10kd
15. kolo
085Baník Most NH TJ Sokol Podlázky 18:10(5:4)
086TJ Nýřany TJ Avia Čakovice 19:12(9:5)
087TJ Sokol Tymákov ASokol Dobruška 21:18(12:7)
088TJ Sokol Nezvěstice Sokol Krčín 20:18(10:11)
089Sokol Svinov TJ Přeštice 14:19(5:6)
090KNH MS Brno TJ Příchovice 17:20(11:11)
16. kolo
091TJ Sokol Podlázky KNH MS Brno 17:11(11:5)
092TJ Avia Čakovice Sokol Dobruška 20:27(8:11)
093Sokol Krčín Sokol Svinov 22:21(11:8)
094TJ Přeštice TJ Nýřany 21:25(10:8)
095TJ Sokol Nezvěstice Baník Most NH 23:20(14:11)
096TJ Příchovice TJ Sokol Tymákov A19:10(9:2)
17. kolo
097Sokol Svinov TJ Sokol Podlázky 18:10(8:5)
098KNH MS Brno TJ Avia Čakovice 16:16(6:7)
099Sokol Dobruška Sokol Krčín 15:16(7:7)
100TJ Nýřany TJ Příchovice 20:24(10:13)
101TJ Přeštice Baník Most NH 24:18(10:9)
102TJ Sokol Tymákov ATJ Sokol Nezvěstice 16:16(8:7)
18. kolo
103TJ Sokol Podlázky TJ Sokol Nezvěstice 25:22(12:9)
104TJ Avia Čakovice TJ Sokol Tymákov A24:29(10:12)
105Sokol Dobruška TJ Příchovice 17:15(7:7)
106Sokol Krčín TJ Přeštice 30:24(18:13)
107TJ Nýřany Sokol Svinov 12:12(4:5)
108Baník Most NH KNH MS Brno 23:19(12:8)
19. kolo
109TJ Avia Čakovice TJ Sokol Nezvěstice 14:24(9:15)
110TJ Sokol Podlázky TJ Sokol Tymákov A9:17(4:10)
111Sokol Krčín TJ Příchovice 23:21(12:9)
112Sokol Dobruška TJ Přeštice 19:20(10:10)
113Baník Most NH Sokol Svinov 21:22(11:11)
114TJ Nýřany KNH MS Brno 20:19(10:9)
20. kolo
115TJ Sokol Podlázky Sokol Dobruška 23:16(10:9)
116TJ Avia Čakovice Sokol Krčín 15:27(10:14)
117Sokol Svinov KNH MS Brno 22:19(12:8)
118TJ Sokol Nezvěstice TJ Nýřany 17:14(10:8)
119TJ Sokol Tymákov ABaník Most NH 19:13(11:5)
120TJ Příchovice TJ Přeštice 20:18(11:11)
21. kolo
121TJ Příchovice TJ Sokol Podlázky 18:18(11:12)
122TJ Přeštice TJ Avia Čakovice 27:24(14:11)
123Sokol Dobruška TJ Nýřany 18:16(10:10)
124Sokol Krčín Baník Most NH 19:23(9:10)
125Sokol Svinov TJ Sokol Nezvěstice 17:19(9:11)
126KNH MS Brno TJ Sokol Tymákov A11:19(5:9)
22. kolo
127TJ Přeštice TJ Sokol Podlázky 18:18(12:8)
128TJ Příchovice TJ Avia Čakovice 29:24(20:13)
129Sokol Krčín TJ Nýřany 21:18(8:8)
130Sokol Dobruška Baník Most NH 13:14(5:5)
131KNH MS Brno TJ Sokol Nezvěstice 18:17(8:9)
132Sokol Svinov TJ Sokol Tymákov A17:21(8:10)
I. liga Play Off muži
1. kolo
133TJ Přeštice TJ Sokol Tymákov A13:14(9:9)
134TJ Sokol Svinov TJ Sokol Nezvěstice 14:20(8:11)
2. kolo
135TJ Sokol Tymákov ATJ Přeštice 19:18(13:12)
136TJ Sokol Nezvěstice TJ Sokol Svinov 20:19(8:9)
3. kolo
137TJ Sokol Nezvěstice TJ Příchovice 16:19(7:7)
138TJ Sokol Tymákov ASokol Krčín 19:20(10:12)
4. kolo
139TJ Příchovice TJ Sokol Nezvěstice 18:17(7:8)
140Sokol Krčín TJ Sokol Tymákov A15:14(10:10)
5. kolo
141Sokol Krčín TJ Příchovice 20:26(10:13)
I. liga ženy
1. kolo
801Sokol Dobruška Sokol Krčín 24:14(14:8)
802TJ Sokol Tymákov TJ Přeštice 22:13(12:7)
803HK Hlinsko v Č. Sokol Blovice 19:15(8:7)
2. kolo
804Sokol Krčín Sokol Blovice 31:25(14:9)
805TJ Přeštice HK Hlinsko v Č. 17:20(12:14)
806Sokol Dobruška TJ Sokol Tymákov 16:27(7:14)
3. kolo
807Sokol Krčín TJ Sokol Tymákov 21:21(13:12)
808HK Hlinsko v Č. Sokol Dobruška 17:12(7:7)
809Sokol Blovice TJ Přeštice 19:23(8:13)
4. kolo
810Sokol Krčín TJ Přeštice 18:17(7:10)
811Sokol Dobruška Sokol Blovice 17:13(9:4)
812TJ Sokol Tymákov HK Hlinsko v Č. 28:11(13:5)
5. kolo
813HK Hlinsko v Č. Sokol Krčín 22:23(10:14)
814Sokol Blovice TJ Sokol Tymákov 11:23(6:13)
815TJ Přeštice Sokol Dobruška 14:25(6:13)
6. kolo
816Sokol Krčín Sokol Dobruška 23:27(14:16)
817TJ Přeštice TJ Sokol Tymákov 14:26(8:16)
818Sokol Blovice HK Hlinsko v Č. 27:21(12:9)
7. kolo
819Sokol Blovice Sokol Krčín 18:18(10:10)
820HK Hlinsko v Č. TJ Přeštice 23:18(12:8)
821TJ Sokol Tymákov Sokol Dobruška 24:15(10:9)
8. kolo
822TJ Sokol Tymákov Sokol Krčín 21:14(11:6)
823Sokol Dobruška HK Hlinsko v Č. 25:17(11:11)
824TJ Přeštice Sokol Blovice 25:16(13:8)
9. kolo
825TJ Přeštice Sokol Krčín 24:23(14:12)
826Sokol Blovice Sokol Dobruška 17:22(8:10)
827HK Hlinsko v Č. TJ Sokol Tymákov 19:31
10. kolo
828Sokol Krčín HK Hlinsko v Č. 21:21(10:9)
829TJ Sokol Tymákov Sokol Blovice 25:16(6:7)
830Sokol Dobruška TJ Přeštice 18:14(6:6)
I. liga ženy A
1. kolo
201TJ Spartak Modřany Sokol Blovice 18:24(7:16)
202Sokol Dobruška KNH Litvínov 26:20(15:8)
203Sokol Bakov n/J. KNH Chomutov 15:11(7:6)
2. kolo
204Sokol Blovice KNH Chomutov 20:15(12:10)
205KNH Litvínov Sokol Bakov n/J. 19:16(9:10)
206TJ Spartak Modřany Sokol Dobruška 14:30(5:19)
3. kolo
207Sokol Dobruška Sokol Blovice 22:15(13:3)
208Sokol Bakov n/J. TJ Spartak Modřany 20:12(9:8)
209KNH Chomutov KNH Litvínov 8:15(4:10)
4. kolo
210Sokol Blovice KNH Litvínov 19:8(8:2)
211TJ Spartak Modřany KNH Chomutov 19:13(8:6)
212Sokol Dobruška Sokol Bakov n/J. 22:16(10:9)
5. kolo
213Sokol Bakov n/J. Sokol Blovice 15:23(8:14)
214KNH Chomutov Sokol Dobruška 13:29(5:10)
215KNH Litvínov TJ Spartak Modřany 19:19(11:8)
6. kolo
216Sokol Blovice TJ Spartak Modřany 19:10(7:6)
217KNH Litvínov Sokol Dobruška 18:32(7:18)
218KNH Chomutov Sokol Bakov n/J. 15:21(6:10)
7. kolo
219KNH Chomutov Sokol Blovice 6:18(4:9)
220Sokol Bakov n/J. KNH Litvínov 18:16(7:7)
221Sokol Dobruška TJ Spartak Modřany 27:17(13:10)
8. kolo
222Sokol Blovice Sokol Dobruška 13:27(7:10)
223TJ Spartak Modřany Sokol Bakov n/J. 17:14(12:7)
224KNH Litvínov KNH Chomutov 17:9(9:4)
9. kolo
225KNH Litvínov Sokol Blovice 19:25(8:12)
226KNH Chomutov TJ Spartak Modřany 16:18(10:6)
227Sokol Bakov n/J. Sokol Dobruška 22:32(10:16)
10. kolo
228Sokol Blovice Sokol Bakov n/J. 22:19(12:10)
229Sokol Dobruška KNH Chomutov 27:20(8:10)
230TJ Spartak Modřany KNH Litvínov 13:12(8:5)
I. liga ženy B
1. kolo
231TJ Sokol Nezvěstice TJ Sokol Tymákov 12:28(4:13)
232TJ Sokol Ejpovice Baník Most NH 14:20(6:13)
233TJ Přeštice TJ Avia Čakovice 30:12(13:5)
2. kolo
234TJ Sokol Tymákov TJ Avia Čakovice 30:17(14:8)
235TJ Sokol Ejpovice TJ Přeštice 13:22(8:13)
236TJ Sokol Nezvěstice Baník Most NH 27:13(16:9)
3. kolo
237Baník Most NH TJ Sokol Tymákov 6:24(3:10)
238TJ Přeštice TJ Sokol Nezvěstice 26:21(11:8)
239TJ Avia Čakovice TJ Sokol Ejpovice 13:15(6:7)
4. kolo
240TJ Sokol Tymákov TJ Sokol Ejpovice 30:12(14:8)
241TJ Sokol Nezvěstice TJ Avia Čakovice 28:16(10:5)
242Baník Most NH TJ Přeštice 13:20(5:9)
5. kolo
243TJ Přeštice TJ Sokol Tymákov 12:19(5:9)
244TJ Avia Čakovice Baník Most NH 15:17(4:8)
245TJ Sokol Ejpovice TJ Sokol Nezvěstice 20:24(12:8)
6. kolo
246TJ Sokol Tymákov TJ Sokol Nezvěstice 29:22(18:10)
247TJ Sokol Ejpovice Baník Most NH 15:15(9:8)
248TJ Avia Čakovice TJ Přeštice 18:30(5:15)
7. kolo
249TJ Avia Čakovice TJ Sokol Tymákov 13:28(7:12)
250TJ Přeštice TJ Sokol Ejpovice 20:9(9:5)
251Baník Most NH TJ Sokol Nezvěstice 15:22(4:12)
8. kolo
252TJ Sokol Tymákov Baník Most NH 23:16(11:7)
253TJ Sokol Nezvěstice TJ Přeštice 26:24(13:15)
254TJ Sokol Ejpovice TJ Avia Čakovice 15:17(5:8)
9. kolo
255TJ Sokol Ejpovice TJ Sokol Tymákov 17:22(8:10)
256TJ Avia Čakovice TJ Sokol Nezvěstice 11:21(4:13)
257TJ Přeštice Baník Most NH 22:14(8:7)
10. kolo
258TJ Sokol Tymákov TJ Přeštice 29:16(13:6)
259TJ Avia Čakovice Baník Most NH 14:18(6:7)
260TJ Sokol Nezvěstice TJ Sokol Ejpovice 24:18(14:10)
I. liga ženy C
1. kolo
261TJ Chropyně Sokol Krčín 24:22(12:13)
262TJ Pustějov SK Studénka 16:14(8:5)
263TJ Stará Ves n/Ondř. HK Hlinsko v Č. 24:28(15:17)
2. kolo
264Sokol Krčín HK Hlinsko v Č. 25:26(16:15)
265SK Studénka TJ Stará Ves n/Ondř. 23:18(7:8)
266TJ Chropyně TJ Pustějov 25:16(13:7)
3. kolo
267TJ Pustějov Sokol Krčín 17:20(7:10)
268TJ Stará Ves n/Ondř. TJ Chropyně 19:19(10:12)
269HK Hlinsko v Č. SK Studénka 19:13(9:9)
4. kolo
270Sokol Krčín SK Studénka 23:13(13:9)
271TJ Chropyně HK Hlinsko v Č. 29:29(17:16)
272TJ Pustějov TJ Stará Ves n/Ondř. 19:15(11:8)
5. kolo
273TJ Stará Ves n/Ondř. Sokol Krčín 11:20(6:12)
274HK Hlinsko v Č. TJ Pustějov 24:15(12:11)
275SK Studénka TJ Chropyně 9:17(6:10)
6. kolo
276TJ Chropyně Sokol Krčín 25:31(12:20)
277SK Studénka TJ Pustějov 17:14(10:5)
278HK Hlinsko v Č. TJ Stará Ves n/Ondř. 19:10(10:4)
7. kolo
279HK Hlinsko v Č. Sokol Krčín 25:21(10:7)
280TJ Stará Ves n/Ondř. SK Studénka 11:14(6:7)
281TJ Pustějov TJ Chropyně 27:26(13:12)
8. kolo
282Sokol Krčín TJ Pustějov 29:21(16:9)
283TJ Chropyně TJ Stará Ves n/Ondř. 26:32(12:17)
284SK Studénka HK Hlinsko v Č. 12:13(7:9)
9. kolo
285SK Studénka Sokol Krčín 18:19(9:10)
286HK Hlinsko v Č. TJ Chropyně 33:32(17:13)
287TJ Stará Ves n/Ondř. TJ Pustějov 19:17(10:11)
10. kolo
288Sokol Krčín TJ Stará Ves n/Ondř. 28:19(15:5)
289TJ Pustějov HK Hlinsko v Č. 24:25(12:11)
290TJ Chropyně SK Studénka 20:16(8:10)
I.liga ženy E
1. kolo
831TJ Spartak Modřany TJ Sokol Ejpovice 20:19(10:10)
832Sokol Bakov n/J. TJ Avia Čakovice 29:15(16:8)
833TJ Sokol Nezvěstice KNH Chomutov 19:13(9:6)
834Baník Most NH KNH Litvínov 11:8(6:4)
2. kolo
835TJ Avia Čakovice TJ Spartak Modřany 15:15(7:7)
836TJ Sokol Ejpovice Sokol Bakov n/J. 16:12(9:5)
837KNH Litvínov TJ Sokol Nezvěstice 17:17(10:6)
838KNH Chomutov Baník Most NH 8:17(5:8)
3. kolo
839Baník Most NH TJ Spartak Modřany 15:14(7:7)
840TJ Sokol Nezvěstice Sokol Bakov n/J. 28:18(15:10)
841KNH Chomutov TJ Avia Čakovice 10:23(5:13)
842KNH Litvínov TJ Sokol Ejpovice 25:26(13:13)
4. kolo
843TJ Spartak Modřany Sokol Bakov n/J. 12:20(6:8)
844TJ Avia Čakovice TJ Sokol Ejpovice 21:23(12:12)
845TJ Sokol Nezvěstice Baník Most NH 24:11(10:5)
846KNH Litvínov KNH Chomutov 20:15(20:9)
5. kolo
847TJ Sokol Nezvěstice TJ Spartak Modřany 21:18(10:8)
848Baník Most NH Sokol Bakov n/J. 14:11(7:6)
849KNH Litvínov TJ Avia Čakovice 11:15(6:7)
850KNH Chomutov TJ Sokol Ejpovice 13:21(8:13)
6. kolo
851TJ Spartak Modřany KNH Chomutov 28:18(14:10)
852Sokol Bakov n/J. KNH Litvínov 19:16(12:9)
853TJ Avia Čakovice Baník Most NH 16:15(8:7)
854TJ Sokol Ejpovice TJ Sokol Nezvěstice 13:29(5:15)
7. kolo
855TJ Spartak Modřany KNH Litvínov 17:13(6:8)
856Sokol Bakov n/J. KNH Chomutov 29:19(9:4)
857TJ Avia Čakovice TJ Sokol Nezvěstice 15:27(9:17)
858TJ Sokol Ejpovice Baník Most NH 24:19(15:7)
8. kolo
859TJ Sokol Ejpovice TJ Spartak Modřany 15:17(8:7)
860TJ Avia Čakovice Sokol Bakov n/J. 15:18(4:7)
861KNH Chomutov TJ Sokol Nezvěstice 7:24(3:15)
862KNH Litvínov Baník Most NH 18:19(10:10)
9. kolo
863TJ Spartak Modřany TJ Avia Čakovice 16:17(10:9)
864Sokol Bakov n/J. TJ Sokol Ejpovice 16:17(14:8)
865TJ Sokol Nezvěstice KNH Litvínov 35:28(20:17)
866Baník Most NH KNH Chomutov 10:0kh
10. kolo
867TJ Spartak Modřany Baník Most NH 13:15(3:7)
868Sokol Bakov n/J. TJ Sokol Nezvěstice 15:30(6:13)
869TJ Avia Čakovice KNH Chomutov 16:15(6:7)
870TJ Sokol Ejpovice KNH Litvínov 19:13(12:7)
11. kolo
871Sokol Bakov n/J. TJ Spartak Modřany 26:23(11:11)
872TJ Sokol Ejpovice TJ Avia Čakovice 24:16(12:7)
873Baník Most NH TJ Sokol Nezvěstice 20:24(11:10)
874KNH Chomutov KNH Litvínov 13:19(7:10)
12. kolo
875TJ Spartak Modřany TJ Sokol Nezvěstice 19:20(12:11)
876Sokol Bakov n/J. Baník Most NH 16:17(10:6)
877TJ Avia Čakovice KNH Litvínov 20:19(11:9)
878TJ Sokol Ejpovice KNH Chomutov 23:15(12:7)
13. kolo
879KNH Chomutov TJ Spartak Modřany 13:19(4:5)
880KNH Litvínov Sokol Bakov n/J. 18:18(6:7)
881Baník Most NH TJ Avia Čakovice 18:15(5:9)
882TJ Sokol Nezvěstice TJ Sokol Ejpovice 25:22(13:17)
14. kolo
883KNH Litvínov TJ Spartak Modřany 13:10(5:6)
884KNH Chomutov Sokol Bakov n/J. 7:23(3:15)
885TJ Sokol Nezvěstice TJ Avia Čakovice 20:12(9:7)
886Baník Most NH TJ Sokol Ejpovice 16:14(9:7)
I.liga ženy F
1. kolo
901TJ Chropyně TJ Stará Ves n/Ondř. 21:23(12:12)
902SK Studénka TJ Pustějov 10:15(3:7)
2. kolo
903TJ Stará Ves n/Ondř. TJ Pustějov 14:17(8:8)
904TJ Chropyně SK Studénka 16:20(5:9)
3. kolo
905SK Studénka TJ Stará Ves n/Ondř. 18:11(10:3)
906TJ Pustějov TJ Chropyně 25:29(13:17)
4. kolo
907TJ Stará Ves n/Ondř. TJ Chropyně 22:28(12:16)
908TJ Pustějov SK Studénka 13:18(3:10)
5. kolo
909TJ Pustějov TJ Stará Ves n/Ondř. 25:16(13:6)
910SK Studénka TJ Chropyně 18:16(11:9)
6. kolo
911TJ Stará Ves n/Ondř. SK Studénka 11:21(3:11)
912TJ Chropyně TJ Pustějov 20:21(9:10)
7. kolo
913TJ Chropyně TJ Stará Ves n/Ondř. 18:15(8:9)
914SK Studénka TJ Pustějov 13:14(3:8)
8. kolo
915TJ Stará Ves n/Ondř. TJ Pustějov 14:19(9:10)
916TJ Chropyně SK Studénka 15:13(7:4)
9. kolo
917SK Studénka TJ Stará Ves n/Ondř. 17:8(7:3)
918TJ Pustějov TJ Chropyně 18:19(12:11)
Oblastní přebor dorostenců
1. kolo
M701TJ Sokol Dobřív TJ Sokol Kyšice 20:37
M702TJ Sokol Ejpovice TJ Sokol Tymákov 16:32
M703TJ Litohlavy TJ Přeštice 18:19(10:12)
M704TJ Sokol Záluží TJ Spartak Rožmitál 15:18(8:7)
2. kolo
M705TJ Sokol Dobřív TJ Sokol Ejpovice 18:22
M706TJ Sokol Kyšice TJ Přeštice 31:18(17:7)
M707TJ Sokol Tymákov TJ Sokol Záluží 36:21
M708TJ Spartak Rožmitál TJ Litohlavy 17:21(6:12)
3. kolo
M709TJ Sokol Ejpovice TJ Sokol Kyšice 12:32
M710TJ Sokol Záluží TJ Sokol Dobřív 25:27
M711TJ Přeštice TJ Spartak Rožmitál 26:16(15:8)
M712TJ Litohlavy TJ Sokol Tymákov 22:19
4. kolo
M713TJ Sokol Ejpovice TJ Sokol Záluží 31:25
M714TJ Sokol Kyšice TJ Spartak Rožmitál 33:22(18:11)
M715TJ Sokol Dobřív TJ Litohlavy 12:16(2:8)
M716TJ Sokol Tymákov TJ Přeštice 20:17(10:8)
5. kolo
M717TJ Sokol Záluží TJ Sokol Kyšice 12:34(4:15)
M718TJ Litohlavy TJ Sokol Ejpovice 28:10(14:7)
M719TJ Spartak Rožmitál TJ Sokol Tymákov 21:26(9:14)
M720TJ Přeštice TJ Sokol Dobřív 27:19(14:7)
6. kolo
M721TJ Sokol Záluží TJ Litohlavy 15:32(7:17)
M722TJ Sokol Kyšice TJ Sokol Tymákov 35:18(17:6)
M723TJ Sokol Ejpovice TJ Přeštice 18:22
M724TJ Sokol Dobřív TJ Spartak Rožmitál 21:22(10:9)
7. kolo
M725TJ Litohlavy TJ Sokol Kyšice 18:29(11:14)
M726TJ Přeštice TJ Sokol Záluží 40:28(20:15)
M727TJ Sokol Tymákov TJ Sokol Dobřív 26:16
M728TJ Spartak Rožmitál TJ Sokol Ejpovice 20:20(9:12)
8. kolo
M729TJ Sokol Kyšice TJ Sokol Dobřív 34:22
M730TJ Sokol Tymákov TJ Sokol Ejpovice 24:11
M731TJ Přeštice TJ Litohlavy 21:16(15:9)
M732TJ Spartak Rožmitál TJ Sokol Záluží 16:18(9:9)
9. kolo
M733TJ Sokol Ejpovice TJ Sokol Dobřív 19:20
M734TJ Přeštice TJ Sokol Kyšice 19:19(9:10)
M735TJ Sokol Záluží TJ Sokol Tymákov 18:26
M736TJ Litohlavy TJ Spartak Rožmitál 30:19(17:13)
10. kolo
M737TJ Sokol Kyšice TJ Sokol Ejpovice 10:0kh
M738TJ Sokol Dobřív TJ Sokol Záluží 26:23
M739TJ Spartak Rožmitál TJ Přeštice 18:26(11:14)
M740TJ Sokol Tymákov TJ Litohlavy 15:16(8:10)
11. kolo
M741TJ Sokol Záluží TJ Sokol Ejpovice 18:24
M742TJ Spartak Rožmitál TJ Sokol Kyšice 16:23(10:13)
M743TJ Litohlavy TJ Sokol Dobřív 21:12(14:6)
M744TJ Přeštice TJ Sokol Tymákov 19:19
12. kolo
M745TJ Sokol Kyšice TJ Sokol Záluží 39:14(19:6)
M746TJ Sokol Ejpovice TJ Litohlavy 18:30(10:18)
M747TJ Sokol Tymákov TJ Spartak Rožmitál 25:15(11:10)
M748TJ Sokol Dobřív TJ Přeštice 24:24
13. kolo
M749TJ Litohlavy TJ Sokol Záluží 28:8(15:4)
M750TJ Sokol Tymákov TJ Sokol Kyšice 16:27
M751TJ Přeštice TJ Sokol Ejpovice 32:24
M752TJ Spartak Rožmitál TJ Sokol Dobřív 21:27(12:11)
14. kolo
M753TJ Sokol Kyšice TJ Litohlavy 29:26(14:14)
M754TJ Sokol Záluží TJ Přeštice 17:27
M755TJ Sokol Dobřív TJ Sokol Tymákov 17:17
M756TJ Sokol Ejpovice TJ Spartak Rožmitál 20:26(10:13)
Oblastní přebor dorostenek
1. kolo
M601TJ Sokol Nezvěstice TJ Všenice 28:12(16:7)
M602TJ Sokol Tymákov ATJ Sokol Tymákov B25:10
M603TJ Přeštice TJ Plzeň-Újezd 25:17(11:8)
2. kolo
M604TJ Sokol Kyšice TJ Sokol Nezvěstice 17:28(10:16)
M605TJ Všenice TJ Přeštice 6:29(2:13)
M606TJ Plzeň-Újezd TJ Sokol Tymákov A15:28
3. kolo
M607TJ Přeštice TJ Sokol Kyšice 23:13(10:5)
M608TJ Sokol Tymákov BTJ Plzeň-Újezd 21:20
M609TJ Sokol Tymákov ATJ Všenice 42:15
4. kolo
M610TJ Sokol Nezvěstice TJ Přeštice 21:20(6:11)
M611TJ Sokol Kyšice TJ Sokol Tymákov A11:25(4:12)
M612TJ Všenice TJ Sokol Tymákov B14:29
5. kolo
M613TJ Sokol Tymákov ATJ Sokol Nezvěstice 17:20(9:10)
M614TJ Plzeň-Újezd TJ Všenice 30:14
M615TJ Sokol Tymákov BTJ Sokol Kyšice 18:14(10:5)
6. kolo
M616TJ Přeštice TJ Sokol Tymákov A13:20
M617TJ Sokol Nezvěstice TJ Sokol Tymákov B35:11(18:9)
M618TJ Sokol Kyšice TJ Plzeň-Újezd 10:11(5:5)
7. kolo
M619TJ Sokol Tymákov BTJ Přeštice 18:28(9:14)
M620TJ Všenice TJ Sokol Kyšice 12:19
M621TJ Plzeň-Újezd TJ Sokol Nezvěstice 19:25(8:16)
8. kolo
M622TJ Všenice TJ Sokol Nezvěstice 7:25(6:18)
M623TJ Sokol Tymákov BTJ Sokol Tymákov A10:29
M624TJ Plzeň-Újezd TJ Přeštice 12:16
9. kolo
M625TJ Sokol Nezvěstice TJ Sokol Kyšice 26:15(13:4)
M626TJ Přeštice TJ Všenice 25:14(15:5)
M627TJ Sokol Tymákov ATJ Plzeň-Újezd 23:16
10. kolo
M628TJ Sokol Kyšice TJ Přeštice 12:16
M629TJ Plzeň-Újezd TJ Sokol Tymákov B25:18
M630TJ Všenice TJ Sokol Tymákov A10:27
11. kolo
M631TJ Přeštice TJ Sokol Nezvěstice 16:29(6:11)
M632TJ Sokol Tymákov ATJ Sokol Kyšice 17:6
M633TJ Sokol Tymákov BTJ Všenice 30:21
12. kolo
M634TJ Sokol Nezvěstice TJ Sokol Tymákov A26:17(15:10)
M635TJ Všenice TJ Plzeň-Újezd 8:14
M636TJ Sokol Kyšice TJ Sokol Tymákov B22:25(9:11)
13. kolo
M637TJ Sokol Tymákov ATJ Přeštice 26:17
M638TJ Sokol Tymákov BTJ Sokol Nezvěstice 18:39(10:21)
14. kolo
M640TJ Přeštice TJ Sokol Tymákov B20:11
M641TJ Sokol Kyšice TJ Všenice 22:5(13:1)
M642TJ Sokol Nezvěstice TJ Plzeň-Újezd 23:15(11:7)
Oblastní přebor mladších žáků
1. kolo
M101TJ Litohlavy TJ Plzeň-Újezd 18:10(9:5)
M102TJ Přeštice TJ Spartak Rožmitál 21:9(11:3)
M103TJ Nýřany TJ Sokol Štěnovice 17:5(9:1)
2. kolo
M104TJ Plzeň-Litice TJ Litohlavy 2:11(2:6)
M105TJ Plzeň-Újezd TJ Nýřany 19:6(12:1)
M106TJ Sokol Štěnovice TJ Přeštice 5:25(1:14)
3. kolo
M107TJ Nýřany TJ Plzeň-Litice 10:22
M108TJ Spartak Rožmitál TJ Sokol Štěnovice 13:3(4:2)
M109TJ Přeštice TJ Plzeň-Újezd 15:19(6:8)
4. kolo
M110TJ Litohlavy TJ Nýřany 26:1(12:1)
M111TJ Plzeň-Litice TJ Přeštice 17:4
M112TJ Plzeň-Újezd TJ Spartak Rožmitál 12:8(7:6)
5. kolo
M113TJ Přeštice TJ Litohlavy 5:19(2:13)
M114TJ Sokol Štěnovice TJ Plzeň-Újezd 2:25
M115TJ Spartak Rožmitál TJ Plzeň-Litice 9:11(4:4)
6. kolo
M116TJ Nýřany TJ Přeštice 9:20(4:11)
M117TJ Litohlavy TJ Spartak Rožmitál 16:2(7:0)
M118TJ Plzeň-Litice TJ Sokol Štěnovice 26:2
7. kolo
M119TJ Spartak Rožmitál TJ Nýřany 11:6(5:9)
M120TJ Plzeň-Újezd TJ Plzeň-Litice 13:12
M121TJ Sokol Štěnovice TJ Litohlavy 1:22(0:11)
8. kolo
M122TJ Plzeň-Újezd TJ Litohlavy 9:25
M123TJ Spartak Rožmitál TJ Přeštice 13:7(5:5)
M124TJ Sokol Štěnovice TJ Nýřany 9:16
9. kolo
M125TJ Litohlavy TJ Plzeň-Litice 17:10(9:5)
M126TJ Nýřany TJ Plzeň-Újezd 10:24
M127TJ Přeštice TJ Sokol Štěnovice 25:6
10. kolo
M128TJ Plzeň-Litice TJ Nýřany 25:7
M129TJ Sokol Štěnovice TJ Spartak Rožmitál 1:19(1:8)
M130TJ Plzeň-Újezd TJ Přeštice 15:11
11. kolo
M131TJ Nýřany TJ Litohlavy 4:22(1:12)
M132TJ Přeštice TJ Plzeň-Litice 8:18
M133TJ Spartak Rožmitál TJ Plzeň-Újezd 16:7(9:6)
12. kolo
M134TJ Litohlavy TJ Přeštice 19:2(10:0)
M135TJ Plzeň-Újezd TJ Sokol Štěnovice 22:5
M136TJ Plzeň-Litice TJ Spartak Rožmitál 15:8(12:5)
13. kolo
M137TJ Přeštice TJ Nýřany 21:18
M138TJ Spartak Rožmitál TJ Litohlavy 7:12(2:6)
M139TJ Sokol Štěnovice TJ Plzeň-Litice 3:26
14. kolo
M140TJ Nýřany TJ Spartak Rožmitál 3:14(3:9)
M141TJ Plzeň-Litice TJ Plzeň-Újezd 14:16
M142TJ Litohlavy TJ Sokol Štěnovice 28:1(18:0)
Oblastní přebor mladších žákyň
1. kolo
M002TJ Přeštice TJ Sokol Tymákov 4:23(2:11)
2. kolo
M004TJ Plzeň-Újezd TJ Přeštice 14:15(8:10)
3. kolo
M005TJ Přeštice TJ Sokol Nezvěstice 13:9(7:3)
M006TJ Sokol Tymákov TJ Plzeň-Újezd 19:1
4. kolo
M008TJ Sokol Nezvěstice TJ Sokol Tymákov 3:23(1:8)
5. kolo
M010TJ Plzeň-Újezd TJ Sokol Nezvěstice 15:2(6:2)
6. kolo
M012TJ Sokol Tymákov TJ Přeštice 21:7(10:5)
7. kolo
M014TJ Přeštice TJ Plzeň-Újezd 16:13(10:7)
8. kolo
M015TJ Sokol Nezvěstice TJ Přeštice 16:10(7:6)
M016TJ Plzeň-Újezd TJ Sokol Tymákov 2:26
9. kolo
M018TJ Sokol Tymákov TJ Sokol Nezvěstice 17:5(9:2)
10. kolo
M020TJ Sokol Nezvěstice TJ Plzeň-Újezd 6:3(3:0)
11. kolo
M022TJ Přeštice TJ Sokol Tymákov 3:16
12. kolo
M024TJ Plzeň-Újezd TJ Přeštice 21:8
13. kolo
M025TJ Přeštice TJ Sokol Nezvěstice 8:12(5:4)
M026TJ Sokol Tymákov TJ Plzeň-Újezd 38:8
14. kolo
M028TJ Sokol Nezvěstice TJ Sokol Tymákov 7:15(1:8)
15. kolo
M030TJ Plzeň-Újezd TJ Sokol Nezvěstice 13:5(6:2)
16. kolo
M032TJ Sokol Tymákov TJ Přeštice 36:12
17. kolo
M034TJ Přeštice TJ Plzeň-Újezd 12:21
18. kolo
M035TJ Sokol Nezvěstice TJ Přeštice 16:14(7:6)
M036TJ Plzeň-Újezd TJ Sokol Tymákov 16:23
19. kolo
M038TJ Sokol Tymákov TJ Sokol Nezvěstice 20:4(8:3)
20. kolo
M040TJ Sokol Nezvěstice TJ Plzeň-Újezd 6:13(3:6)
Oblastní přebor mužů
1. kolo
001TJ Všenice BTJ Úslavan Ždírec 15:26(5:15)
002TJ Sokol Záluží TJ Vřeskovice 19:13(12:6)
003TJ Božkov TJ Sokol Kyšice B18:19(10:8)
004TJ Přeštice BSokol Blovice 18:18(8:10)
005TJ Sokol Hromnice TJ Nýřany B16:22(5:12)
2. kolo
006TJ Úslavan Ždírec TJ Nýřany B14:21(8:13)
007Sokol Blovice TJ Sokol Hromnice 19:12(7:4)
008TJ Sokol Kyšice BTJ Přeštice B24:13(12:7)
009TJ Vřeskovice TJ Božkov 33:31(15:12)
010TJ Všenice BTJ Sokol Záluží 27:31(15:16)
3. kolo
011TJ Sokol Záluží TJ Úslavan Ždírec 24:17(15:9)
012TJ Božkov TJ Všenice B28:23(15:13)
013TJ Přeštice BTJ Vřeskovice 18:21(8:9)
014TJ Sokol Hromnice TJ Sokol Kyšice B21:20(12:9)
015TJ Nýřany BSokol Blovice 16:19(8:12)
4. kolo
016TJ Úslavan Ždírec Sokol Blovice 14:17(7:12)
017TJ Sokol Kyšice BTJ Nýřany B17:25(8:13)
018TJ Vřeskovice TJ Sokol Hromnice 25:11(12:7)
019TJ Všenice BTJ Přeštice B29:25(14:12)
020TJ Sokol Záluží TJ Božkov 26:22(13:11)
5. kolo
021TJ Božkov TJ Úslavan Ždírec 27:32(17:17)
022TJ Přeštice BTJ Sokol Záluží 14:17(8:6)
023TJ Sokol Hromnice TJ Všenice B28:29(15:11)
024TJ Nýřany BTJ Vřeskovice 23:22(15:11)
025Sokol Blovice TJ Sokol Kyšice B23:22(9:9)
6. kolo
026TJ Úslavan Ždírec TJ Sokol Kyšice B22:21(14:13)
027TJ Vřeskovice Sokol Blovice 13:18(5:9)
028TJ Všenice BTJ Nýřany B21:25(11:11)
029TJ Sokol Záluží TJ Sokol Hromnice 22:21(15:12)
030TJ Božkov TJ Přeštice B23:20(11:10)
7. kolo
031TJ Přeštice BTJ Úslavan Ždírec 14:9(8:6)
032TJ Sokol Hromnice TJ Božkov 24:28(9:12)
033TJ Nýřany BTJ Sokol Záluží 16:16(10:8)
034Sokol Blovice TJ Všenice B28:12(16:6)
035TJ Sokol Kyšice BTJ Vřeskovice 17:17(10:7)
8. kolo
036TJ Úslavan Ždírec TJ Vřeskovice 24:30(13:14)
037TJ Sokol Kyšice BTJ Všenice B33:26(15:14)
038TJ Sokol Záluží Sokol Blovice 16:14(8:3)
039TJ Božkov TJ Nýřany B20:23(9:10)
040TJ Přeštice BTJ Sokol Hromnice 29:27(15:12)
9. kolo
041TJ Sokol Hromnice TJ Úslavan Ždírec 23:19(14:14)
042TJ Nýřany BTJ Přeštice B20:18(10:8)
043Sokol Blovice TJ Božkov 25:21(12:8)
044TJ Sokol Kyšice BTJ Sokol Záluží 8:26(6:15)
045TJ Vřeskovice TJ Všenice B20:23(11:12)
10. kolo
046TJ Úslavan Ždírec TJ Všenice B23:26(13:13)
047TJ Vřeskovice TJ Sokol Záluží 24:21(10:13)
048TJ Sokol Kyšice BTJ Božkov 23:28(12:14)
049Sokol Blovice TJ Přeštice B25:21(10:11)
050TJ Nýřany BTJ Sokol Hromnice 19:20(10:10)
11. kolo
051TJ Nýřany BTJ Úslavan Ždírec 19:18(12:6)
052TJ Sokol Hromnice Sokol Blovice 23:22(12:12)
053TJ Přeštice BTJ Sokol Kyšice B24:28(13:14)
054TJ Božkov TJ Vřeskovice 20:17(10:6)
055TJ Sokol Záluží TJ Všenice B30:21(16:10)
12. kolo
056TJ Úslavan Ždírec TJ Sokol Záluží 15:26(8:11)
057TJ Všenice BTJ Božkov 20:22(11:11)
058TJ Vřeskovice TJ Přeštice B28:17(14:8)
059TJ Sokol Kyšice BTJ Sokol Hromnice 27:21(13:10)
060Sokol Blovice TJ Nýřany B26:17(16:10)
13. kolo
061Sokol Blovice TJ Úslavan Ždírec 21:20(10:10)
062TJ Nýřany BTJ Sokol Kyšice B22:20(10:10)
063TJ Sokol Hromnice TJ Vřeskovice 18:21(7:10)
064TJ Přeštice BTJ Všenice B22:13(9:8)
065TJ Božkov TJ Sokol Záluží 21:21(6:11)
14. kolo
066TJ Úslavan Ždírec TJ Božkov 21:29(10:16)
067TJ Sokol Záluží TJ Přeštice B29:23(13:13)
068TJ Všenice BTJ Sokol Hromnice 31:22(17:9)
069TJ Vřeskovice TJ Nýřany B19:22(10:11)
070TJ Sokol Kyšice BSokol Blovice 17:21(8:11)
15. kolo
071TJ Sokol Kyšice BTJ Úslavan Ždírec 23:23(12:10)
072Sokol Blovice TJ Vřeskovice 16:15(9:4)
073TJ Nýřany BTJ Všenice B18:20(10:9)
074TJ Sokol Hromnice TJ Sokol Záluží 22:27(11:13)
075TJ Přeštice BTJ Božkov 26:25(12:13)
16. kolo
076TJ Úslavan Ždírec TJ Přeštice B29:25(16:11)
077TJ Božkov TJ Sokol Hromnice 35:25(16:7)
078TJ Sokol Záluží TJ Nýřany B17:17(11:8)
079TJ Všenice BSokol Blovice 16:18(10:10)
080TJ Vřeskovice TJ Sokol Kyšice B23:16(11:8)
17. kolo
081TJ Vřeskovice TJ Úslavan Ždírec 19:16(10:9)
082TJ Všenice BTJ Sokol Kyšice B25:26(13:12)
083Sokol Blovice TJ Sokol Záluží 16:10(5:4)
084TJ Nýřany BTJ Božkov 18:23(10:12)
085TJ Sokol Hromnice TJ Přeštice B11:15(6:6)
18. kolo
086TJ Úslavan Ždírec TJ Sokol Hromnice 21:19(11:9)
087TJ Přeštice BTJ Nýřany B19:28(9:12)
088TJ Božkov Sokol Blovice 25:20(12:12)
089TJ Sokol Záluží TJ Sokol Kyšice B21:26(9:12)
090TJ Všenice BTJ Vřeskovice 22:18(12:10)
Oblastní přebor starších žákyň
1. kolo
M201TJ Příchovice TJ Spartak Rožmitál 17:14(8:8)
M202TJ Sokol Nezvěstice TJ Plzeň-Újezd 24:11(12:6)
M203TJ Přeštice TJ Sokol Tymákov A8:20(2:8)
M204TJ Nýřany TJ Sokol Tymákov B0:35(0:20)
2. kolo
M205Sokol Blovice TJ Sokol Kyšice 10:18
M206TJ Sokol Tymákov ATJ Příchovice 21:11
M207TJ Plzeň-Újezd TJ Nýřany 32:2(16:1)
M208TJ Sokol Tymákov BTJ Přeštice 21:19(11:10)
3. kolo
M209TJ Sokol Nezvěstice Sokol Blovice 23:4(10:1)
M210TJ Spartak Rožmitál TJ Sokol Tymákov A4:28(1:15)
M211TJ Příchovice TJ Sokol Tymákov B14:24
M212TJ Přeštice TJ Plzeň-Újezd 19:16(9:7)
4. kolo
M213TJ Sokol Kyšice TJ Sokol Nezvěstice 21:29(8:16)
M214Sokol Blovice TJ Nýřany 25:4
M215TJ Sokol Tymákov BTJ Spartak Rožmitál 12:11(6:3)
M216TJ Plzeň-Újezd TJ Příchovice 18:12
5. kolo
M217TJ Nýřany TJ Sokol Kyšice 7:26
M218TJ Sokol Tymákov ATJ Sokol Tymákov B21:9
M219TJ Přeštice Sokol Blovice 19:6
M220TJ Spartak Rožmitál TJ Plzeň-Újezd 11:14(4:6)
6. kolo
M221TJ Sokol Nezvěstice TJ Nýřany 37:3(16:0)
M222TJ Sokol Kyšice TJ Přeštice 16:23
M223TJ Plzeň-Újezd TJ Sokol Tymákov A17:25
M224Sokol Blovice TJ Příchovice 22:18
7. kolo
M225TJ Přeštice TJ Sokol Nezvěstice 14:25(9:14)
M226TJ Sokol Tymákov BTJ Plzeň-Újezd 14:18
M227TJ Příchovice TJ Sokol Kyšice 17:21
M228TJ Spartak Rožmitál Sokol Blovice 8:6(6:2)
8. kolo
M229TJ Nýřany TJ Přeštice 8:31(4:16)
M230TJ Sokol Nezvěstice TJ Příchovice 32:19(19:10)
M231TJ Sokol Kyšice TJ Spartak Rožmitál 12:7(6:3)
M232Sokol Blovice TJ Sokol Tymákov A14:26
9. kolo
M233TJ Příchovice TJ Nýřany 25:11(12:3)
M234TJ Spartak Rožmitál TJ Sokol Nezvěstice 9:21(4:13)
M235TJ Sokol Tymákov BSokol Blovice 15:17
M236TJ Sokol Tymákov ATJ Sokol Kyšice 27:19
10. kolo
M237TJ Přeštice TJ Příchovice 16:10
M238TJ Nýřany TJ Spartak Rožmitál 6:21(2:10)
M239Sokol Blovice TJ Plzeň-Újezd 6:15
M240TJ Sokol Nezvěstice TJ Sokol Tymákov A11:16(7:7)
M241TJ Sokol Kyšice TJ Sokol Tymákov B25:21
11. kolo
M242TJ Spartak Rožmitál TJ Přeštice 12:15(6:12)
M243TJ Sokol Tymákov ATJ Nýřany 27:10(14:3)
M244TJ Plzeň-Újezd TJ Sokol Kyšice 19:13
M245TJ Sokol Tymákov BTJ Sokol Nezvěstice 12:24(6:13)
12. kolo
M246TJ Spartak Rožmitál TJ Příchovice 17:12(9:5)
M247TJ Plzeň-Újezd TJ Sokol Nezvěstice 12:23(5:12)
M248TJ Sokol Tymákov ATJ Přeštice 23:12
M249TJ Sokol Tymákov BTJ Nýřany 20:10
13. kolo
M250TJ Sokol Kyšice Sokol Blovice 13:13
M251TJ Příchovice TJ Sokol Tymákov A12:24
M252TJ Nýřany TJ Plzeň-Újezd 5:25
M253TJ Přeštice TJ Sokol Tymákov B19:14(11:4)
14. kolo
M254Sokol Blovice TJ Sokol Nezvěstice 9:25(3:13)
M255TJ Sokol Tymákov ATJ Spartak Rožmitál 30:8(14:3)
M256TJ Sokol Tymákov BTJ Příchovice 19:15
M257TJ Plzeň-Újezd TJ Přeštice 16:17
15. kolo
M258TJ Sokol Nezvěstice TJ Sokol Kyšice 22:9(13:5)
M259TJ Nýřany Sokol Blovice 5:11(1:4)
M260TJ Spartak Rožmitál TJ Sokol Tymákov B12:13(5:5)
M261TJ Příchovice TJ Plzeň-Újezd 14:20
16. kolo
M262TJ Sokol Kyšice TJ Nýřany 19:12
M263TJ Sokol Tymákov BTJ Sokol Tymákov A11:23
M264Sokol Blovice TJ Přeštice 8:8
M265TJ Plzeň-Újezd TJ Spartak Rožmitál 14:6(9:3)
17. kolo
M266TJ Nýřany TJ Sokol Nezvěstice 10:32(6:18)
M267TJ Přeštice TJ Sokol Kyšice 28:12
M268TJ Sokol Tymákov ATJ Plzeň-Újezd 19:11
M269TJ Příchovice Sokol Blovice 19:16
18. kolo
M270TJ Sokol Nezvěstice TJ Přeštice 22:17(9:5)
M271TJ Plzeň-Újezd TJ Sokol Tymákov B19:10
M272TJ Sokol Kyšice TJ Příchovice 22:19
M273Sokol Blovice TJ Spartak Rožmitál 14:9(11:10)
19. kolo
M274TJ Přeštice TJ Nýřany 36:4
M275TJ Příchovice TJ Sokol Nezvěstice 8:31(2:17)
M276TJ Spartak Rožmitál TJ Sokol Kyšice 16:9(8:6)
M277TJ Sokol Tymákov ASokol Blovice 27:7
20. kolo
M278TJ Nýřany TJ Příchovice 8:18(2:7)
M279TJ Sokol Nezvěstice TJ Spartak Rožmitál 33:11(18:7)
M280Sokol Blovice TJ Sokol Tymákov B18:11
M281TJ Sokol Kyšice TJ Sokol Tymákov A10:28
21. kolo
M282TJ Příchovice TJ Přeštice 13:22
M283TJ Spartak Rožmitál TJ Nýřany 24:9(12:5)
M284TJ Plzeň-Újezd Sokol Blovice 9:9
M285TJ Sokol Tymákov ATJ Sokol Nezvěstice 22:21(13:12)
M286TJ Sokol Tymákov BTJ Sokol Kyšice 25:8
22. kolo
M287TJ Přeštice TJ Spartak Rožmitál 29:9
M288TJ Nýřany TJ Sokol Tymákov A8:26
M289TJ Sokol Kyšice TJ Plzeň-Újezd 6:15
M290TJ Sokol Nezvěstice TJ Sokol Tymákov B30:11(16:6)
Oblastní přebor žen
1. kolo
100Sokol Dobřív TJ Sokol Tymákov B3:28(3:12)
101TJ Plzeň-Újezd TJ Sokol Štěnovice 13:9(8:4)
102TJ Božkov TJ Sokol Kyšice 13:16(6:11)
103TJ Příchovice Sokol Blovice B27:9(17:5)
104TJ Sokol Chudenice TJ Plzeň-Litice 13:11(5:4)
2. kolo
105TJ Sokol Tymákov BTJ Plzeň-Litice 20:16(10:9)
106Sokol Blovice BTJ Sokol Chudenice 17:23(9:12)
107TJ Sokol Kyšice TJ Příchovice 7:14(3:5)
108TJ Sokol Štěnovice TJ Božkov 18:25(8:17)
109Sokol Dobřív TJ Plzeň-Újezd 6:16(3:5)
3. kolo
110TJ Plzeň-Újezd TJ Sokol Tymákov B17:20(10:11)
111TJ Božkov Sokol Dobřív 30:19(16:9)
112TJ Příchovice TJ Sokol Štěnovice 37:9(17:4)
113TJ Sokol Chudenice TJ Sokol Kyšice 8:16(3:8)
114TJ Plzeň-Litice Sokol Blovice B15:11(6:4)
4. kolo
115TJ Sokol Tymákov BSokol Blovice B26:20(16:14)
116TJ Sokol Kyšice TJ Plzeň-Litice 15:12(10:5)
117TJ Sokol Štěnovice TJ Sokol Chudenice 15:13(6:5)
118Sokol Dobřív TJ Příchovice 9:27(3:13)
119TJ Plzeň-Újezd TJ Božkov 17:10(8:4)
5. kolo
120TJ Božkov TJ Sokol Tymákov B23:24(15:17)
121TJ Příchovice TJ Plzeň-Újezd 15:6(12:4)
122TJ Sokol Chudenice Sokol Dobřív 26:15(15:8)
123TJ Sokol Štěnovice TJ Plzeň-Litice 14:12(7:7)
124Sokol Blovice BTJ Sokol Kyšice 13:20(6:10)
6. kolo
125TJ Sokol Tymákov BTJ Sokol Kyšice 18:17(9:6)
126TJ Sokol Štěnovice Sokol Blovice B12:9(7:5)
127Sokol Dobřív TJ Plzeň-Litice 9:21(3:8)
128TJ Plzeň-Újezd TJ Sokol Chudenice 15:12(8:3)
129TJ Božkov TJ Příchovice 19:28(11:13)
7. kolo
130TJ Příchovice TJ Sokol Tymákov B10:0kh
131TJ Sokol Chudenice TJ Božkov 10:0kh
132TJ Plzeň-Litice TJ Plzeň-Újezd 9:9(5:8)
133Sokol Blovice BSokol Dobřív 15:11(8:2)
134TJ Sokol Kyšice TJ Sokol Štěnovice 18:5(9:2)
8. kolo
135TJ Sokol Tymákov BTJ Sokol Štěnovice 23:11(9:4)
136Sokol Dobřív TJ Sokol Kyšice 10:27(4:16)
137TJ Plzeň-Újezd Sokol Blovice B22:14(9:4)
138TJ Božkov TJ Plzeň-Litice 8:11(4:7)
139TJ Příchovice TJ Sokol Chudenice 17:11(6:2)
9. kolo
140TJ Sokol Chudenice TJ Sokol Tymákov B17:16(8:8)
141TJ Plzeň-Litice TJ Příchovice 14:27(7:14)
142Sokol Blovice BTJ Božkov 23:18(14:10)
143TJ Sokol Kyšice TJ Plzeň-Újezd 11:15(6:7)
144TJ Sokol Štěnovice Sokol Dobřív 17:7(14:4)
10. kolo
145TJ Sokol Tymákov BSokol Dobřív 33:8(16:5)
146TJ Sokol Štěnovice TJ Plzeň-Újezd 8:11(7:6)
147TJ Sokol Kyšice TJ Božkov 16:17(6:9)
148Sokol Blovice BTJ Příchovice 14:25(5:10)
149TJ Plzeň-Litice TJ Sokol Chudenice 21:15(10:6)
11. kolo
150TJ Plzeň-Litice TJ Sokol Tymákov B18:23(15:13)
151TJ Sokol Chudenice Sokol Blovice B14:15(7:8)
152TJ Příchovice TJ Sokol Kyšice 16:10(6:4)
153TJ Božkov TJ Sokol Štěnovice 17:12(9:8)
154TJ Plzeň-Újezd Sokol Dobřív 25:7(15:5)
12. kolo
155TJ Sokol Tymákov BTJ Plzeň-Újezd 9:11(6:8)
156Sokol Dobřív TJ Božkov 12:16(5:7)
157TJ Sokol Štěnovice TJ Příchovice 0:10kd
158TJ Sokol Kyšice TJ Sokol Chudenice 16:14(10:6)
159Sokol Blovice BTJ Plzeň-Litice 14:17(5:9)
13. kolo
160Sokol Blovice BTJ Sokol Tymákov B14:20(7:10)
161TJ Plzeň-Litice TJ Sokol Kyšice 12:16(7:8)
162TJ Sokol Chudenice TJ Sokol Štěnovice 10:0kh
163TJ Příchovice Sokol Dobřív 38:4(19:2)
164TJ Božkov TJ Plzeň-Újezd 14:20(8:12)
14. kolo
165TJ Sokol Tymákov BTJ Božkov 30:27(15:15)
166TJ Plzeň-Újezd TJ Příchovice 14:15(7:12)
167Sokol Dobřív TJ Sokol Chudenice 10:22(2:12)
168TJ Sokol Štěnovice TJ Plzeň-Litice 14:15(5:9)
169TJ Sokol Kyšice Sokol Blovice B24:7(16:4)
15. kolo
170TJ Sokol Kyšice TJ Sokol Tymákov B25:18(13:7)
171Sokol Blovice BTJ Sokol Štěnovice 18:14(9:6)
172TJ Plzeň-Litice Sokol Dobřív 20:11(9:7)
173TJ Sokol Chudenice TJ Plzeň-Újezd 16:17(9:10)
174TJ Příchovice TJ Božkov 25:18(14:7)
16. kolo
175TJ Příchovice TJ Sokol Tymákov B25:16(16:5)
176TJ Sokol Chudenice TJ Božkov 22:24(14:10)
177TJ Plzeň-Újezd TJ Plzeň-Litice 18:14(10:8)
178Sokol Dobřív Sokol Blovice B7:19(2:9)
179TJ Sokol Štěnovice TJ Sokol Kyšice 8:14(5:9)
17. kolo
180TJ Sokol Štěnovice TJ Sokol Tymákov B9:17(5:7)
181TJ Sokol Kyšice Sokol Dobřív 24:7(15:5)
182Sokol Blovice BTJ Plzeň-Újezd 7:16(4:8)
183TJ Plzeň-Litice TJ Božkov 16:21(9:11)
184TJ Sokol Chudenice TJ Příchovice 15:22(2:12)
18. kolo
185TJ Sokol Tymákov BTJ Sokol Chudenice 22:19(9:16)
186TJ Příchovice TJ Plzeň-Litice 26:10(13:4)
187TJ Božkov Sokol Blovice B22:13(11:8)
188TJ Plzeň-Újezd TJ Sokol Kyšice 23:25(9:11)
189Sokol Dobřív TJ Sokol Štěnovice 10:19(5:7)
OP St.žáci Plzeň
1. kolo
M442TJ Plzeň-Litice TJ Příchovice 11:23
M443TJ Nýřany TJ Plzeň-Újezd 33:21(16:7)
M444TJ Sokol Nezvěstice TJ Přeštice 16:18(7:10)
2. kolo
M445TJ Božkov TJ Plzeň-Litice 15:9
M446TJ Příchovice TJ Sokol Nezvěstice 15:26(9:12)
M447TJ Přeštice TJ Nýřany 24:24(13:14)
3. kolo
M448TJ Sokol Nezvěstice TJ Božkov 31:20(13:9)
M449TJ Plzeň-Újezd TJ Přeštice 18:23(9:12)
M450TJ Nýřany TJ Příchovice 25:20(15:10)
4. kolo
M451TJ Plzeň-Litice TJ Sokol Nezvěstice 11:25(1:13)
M452TJ Božkov TJ Nýřany 23:29(11:15)
M453TJ Příchovice TJ Plzeň-Újezd 22:22
5. kolo
M454TJ Nýřany TJ Plzeň-Litice 32:18(15:8)
M455TJ Přeštice TJ Příchovice 23:19(15:10)
M456TJ Plzeň-Újezd TJ Božkov 25:21
6. kolo
M457TJ Sokol Nezvěstice TJ Nýřany 0:10kd
M458TJ Plzeň-Litice TJ Plzeň-Újezd 11:19
M459TJ Božkov TJ Přeštice 21:23(9:9)
7. kolo
M460TJ Plzeň-Újezd TJ Sokol Nezvěstice 28:28(15:17)
M461TJ Příchovice TJ Božkov 21:26
M462TJ Přeštice TJ Plzeň-Litice 21:10(13:6)
8. kolo
M463TJ Příchovice TJ Plzeň-Litice 17:11
M464TJ Plzeň-Újezd TJ Nýřany 29:29
M465TJ Přeštice TJ Sokol Nezvěstice 26:23(14:10)
9. kolo
M466TJ Plzeň-Litice TJ Božkov 14:23
M467TJ Sokol Nezvěstice TJ Příchovice 24:15(11:6)
M468TJ Nýřany TJ Přeštice 19:22(11:11)
10. kolo
M469TJ Božkov TJ Sokol Nezvěstice 17:21(7:12)
M470TJ Přeštice TJ Plzeň-Újezd 21:16(10:5)
M471TJ Příchovice TJ Nýřany 16:21(7:9)
11. kolo
M472TJ Sokol Nezvěstice TJ Plzeň-Litice 28:13(15:8)
M473TJ Nýřany TJ Božkov 25:22(10:10)
M474TJ Plzeň-Újezd TJ Příchovice 29:17
12. kolo
M475TJ Plzeň-Litice TJ Nýřany 23:29(11:17)
M476TJ Příchovice TJ Přeštice 14:18(7:10)
M477TJ Božkov TJ Plzeň-Újezd 21:25
13. kolo
M478TJ Nýřany TJ Sokol Nezvěstice 25:18(13:9)
M479TJ Plzeň-Újezd TJ Plzeň-Litice 20:14
M480TJ Přeštice TJ Božkov 25:15
14. kolo
M481TJ Sokol Nezvěstice TJ Plzeň-Újezd 26:26(13:13)
M482TJ Božkov TJ Příchovice 15:15
M483TJ Plzeň-Litice TJ Přeštice 6:25
OP St.žáci Rokycany
1. kolo
M400TJ Sokol Ejpovice TJ Všenice 22:18
M401TJ Litohlavy TJ Spartak Rožmitál 25:13(14:5)
2. kolo
M403TJ Sokol Dobřív TJ Sokol Ejpovice 11:20
M404TJ Všenice TJ Sokol Kyšice 15:9
3. kolo
M406TJ Sokol Kyšice TJ Sokol Dobřív 20:28
M408TJ Litohlavy TJ Všenice 21:12(11:6)
4. kolo
M409TJ Sokol Ejpovice TJ Sokol Kyšice 22:14
M410TJ Sokol Dobřív TJ Litohlavy 13:22(8:13)
M411TJ Všenice TJ Spartak Rožmitál 12:11(6:3)
5. kolo
M412TJ Litohlavy TJ Sokol Ejpovice 28:17(17:7)
M414TJ Spartak Rožmitál TJ Sokol Dobřív 11:9(5:6)
6. kolo
M415TJ Sokol Kyšice TJ Litohlavy 20:16
M416TJ Sokol Ejpovice TJ Spartak Rožmitál 21:18(10:9)
7. kolo
M418TJ Spartak Rožmitál TJ Sokol Kyšice 16:14(9:7)
M419TJ Všenice TJ Sokol Dobřív 15:17
8. kolo
M421TJ Všenice TJ Sokol Ejpovice 17:17
M422TJ Spartak Rožmitál TJ Litohlavy 9:19(2:13)
9. kolo
M424TJ Sokol Ejpovice TJ Sokol Dobřív 20:9
M425TJ Sokol Kyšice TJ Všenice 22:23
10. kolo
M427TJ Sokol Dobřív TJ Sokol Kyšice 20:18
M429TJ Všenice TJ Litohlavy 14:18(5:11)
11. kolo
M430TJ Sokol Kyšice TJ Sokol Ejpovice 17:23
M431TJ Litohlavy TJ Sokol Dobřív 26:17(13:8)
M432TJ Spartak Rožmitál TJ Všenice 10:15(4:8)
12. kolo
M433TJ Sokol Ejpovice TJ Litohlavy 18:26(9:13)
M435TJ Sokol Dobřív TJ Spartak Rožmitál 14:8(9:3)
13. kolo
M436TJ Litohlavy TJ Sokol Kyšice 23:16(13:8)
M437TJ Spartak Rožmitál TJ Sokol Ejpovice 18:18(9:11)
14. kolo
M439TJ Sokol Kyšice TJ Spartak Rožmitál 19:16(10:8)
M440TJ Sokol Dobřív TJ Všenice 17:20
OP St.žáci-o pořadí
1. kolo
M509TJ Spartak Rožmitál TJ Plzeň-Litice 18:9(8:4)
M510TJ Sokol Kyšice TJ Příchovice 22:20
2. kolo
TJ Plzeň-Litice TJ Božkov 14:23
TJ Sokol Dobřív TJ Spartak Rožmitál 14:8(9:3)
3. kolo
M511TJ Božkov TJ Sokol Dobřív 21:21
M512TJ Sokol Kyšice TJ Plzeň-Litice 22:12(13:6)
4. kolo
TJ Plzeň-Litice TJ Příchovice 11:23
TJ Sokol Dobřív TJ Sokol Kyšice 20:18
M513TJ Spartak Rožmitál TJ Božkov 23:13(13:7)
5. kolo
TJ Sokol Kyšice TJ Spartak Rožmitál 19:16(10:8)
M514TJ Příchovice TJ Sokol Dobřív 19:18
6. kolo
M515TJ Božkov TJ Sokol Kyšice 21:22
M516TJ Spartak Rožmitál TJ Příchovice 17:18(8:8)
7. kolo
TJ Příchovice TJ Božkov 21:26
M517TJ Plzeň-Litice TJ Sokol Dobřív 17:23(9:11)
8. kolo
M518TJ Plzeň-Litice TJ Spartak Rožmitál 16:18(10:9)
M519TJ Příchovice TJ Sokol Kyšice 24:12
9. kolo
TJ Spartak Rožmitál TJ Sokol Dobřív 11:9(5:6)
TJ Božkov TJ Plzeň-Litice 15:9
10. kolo
M520TJ Sokol Dobřív TJ Božkov 26:18
M521TJ Plzeň-Litice TJ Sokol Kyšice 11:21
11. kolo
TJ Sokol Kyšice TJ Sokol Dobřív 20:28
TJ Příchovice TJ Plzeň-Litice 17:11
M522TJ Božkov TJ Spartak Rožmitál 12:9(4:5)
12. kolo
TJ Spartak Rožmitál TJ Sokol Kyšice 16:14(9:7)
M523TJ Sokol Dobřív TJ Příchovice 20:13
13. kolo
M524TJ Sokol Kyšice TJ Božkov 20:20
M525TJ Příchovice TJ Spartak Rožmitál 17:11(7:4)
14. kolo
TJ Božkov TJ Příchovice 15:15
M526TJ Sokol Dobřív TJ Plzeň-Litice 22:10
OP St.žáci-o titul
1. kolo
M485TJ Litohlavy TJ Sokol Nezvěstice 22:14(12:9)
M486TJ Sokol Ejpovice TJ Nýřany 22:25(14:13)
M487TJ Přeštice TJ Všenice 20:12(13:7)
2. kolo
TJ Všenice TJ Sokol Ejpovice 17:17
TJ Sokol Nezvěstice TJ Přeštice 16:18(7:10)
M488TJ Plzeň-Újezd TJ Litohlavy 18:25
3. kolo
TJ Přeštice TJ Plzeň-Újezd 21:16(10:5)
M489TJ Nýřany TJ Všenice 19:13(8:6)
M490TJ Sokol Ejpovice TJ Sokol Nezvěstice 16:13(6:5)
4. kolo
TJ Sokol Nezvěstice TJ Nýřany 0:10
M491TJ Litohlavy TJ Přeštice 24:23(13:11)
M492TJ Plzeň-Újezd TJ Sokol Ejpovice 23:16
5. kolo
TJ Nýřany TJ Plzeň-Újezd 33:21(16:7)
TJ Sokol Ejpovice TJ Litohlavy 18:26(9:13)
M493TJ Všenice TJ Sokol Nezvěstice 10:15(6:8)
6. kolo
M494TJ Přeštice TJ Sokol Ejpovice 14:10
M495TJ Litohlavy TJ Nýřany 32:22
M496TJ Plzeň-Újezd TJ Všenice 25:23
7. kolo
TJ Sokol Nezvěstice TJ Plzeň-Újezd 26:26(13:13)
TJ Nýřany TJ Přeštice 19:22(11:11)
TJ Všenice TJ Litohlavy 14:18(5:11)
8. kolo
M497TJ Sokol Nezvěstice TJ Litohlavy 27:29(14:21)
M498TJ Nýřany TJ Sokol Ejpovice 26:20(13:12)
M499TJ Všenice TJ Přeštice 19:22
9. kolo
TJ Sokol Ejpovice TJ Všenice 22:18
TJ Přeštice TJ Sokol Nezvěstice 26:23(14:10)
M500TJ Litohlavy TJ Plzeň-Újezd 35:11(19:5)
10. kolo
TJ Plzeň-Újezd TJ Přeštice 18:23(9:12)
M501TJ Všenice TJ Nýřany 16:16
M502TJ Sokol Nezvěstice TJ Sokol Ejpovice 25:21(13:11)
11. kolo
TJ Nýřany TJ Sokol Nezvěstice 25:18(13:9)
M503TJ Přeštice TJ Litohlavy 17:25(11:13)
M504TJ Sokol Ejpovice TJ Plzeň-Újezd 26:31
12. kolo
TJ Plzeň-Újezd TJ Nýřany 29:29
TJ Litohlavy TJ Sokol Ejpovice 28:17(17:7)
M505TJ Sokol Nezvěstice TJ Všenice 17:12(6:4)
13. kolo
M506TJ Sokol Ejpovice TJ Přeštice 14:16
M507TJ Nýřany TJ Litohlavy 15:10
M508TJ Všenice TJ Plzeň-Újezd 16:20
14. kolo
TJ Plzeň-Újezd TJ Sokol Nezvěstice 28:28(15:17)
TJ Přeštice TJ Nýřany 24:24(13:14)
TJ Litohlavy TJ Všenice 21:12(11:6)
PČR2024 st.žačky-Čakovice
1. kolo
001TJ Sokol Stará Huť TJ Sokol Nezvěstice 14:25(3:8)
002TJ Avia Čakovice Draken Brno 1:16(1:11)
003SK Studénka TJ Sokol Podhorní Újezd 12:13(7:8)
2. kolo
004TJ Žatec TJ Sokol Stará Huť 9:7(4:4)
005Draken Brno TJ Sokol Nezvěstice 11:15(6:7)
006TJ Avia Čakovice SK Studénka 6:16(3:7)
3. kolo
007TJ Sokol Podhorní Újezd TJ Žatec 6:9(3:3)
008TJ Sokol Stará Huť TJ Avia Čakovice 9:11(5:8)
009TJ Sokol Nezvěstice SK Studénka 15:9(5:3)
4. kolo
010Draken Brno TJ Sokol Podhorní Újezd 12:7(7:4)
011TJ Sokol Nezvěstice TJ Žatec 14:6(6:2)
012TJ Sokol Podhorní Újezd TJ Avia Čakovice 12:4(5:2)
5. kolo
013SK Studénka TJ Sokol Stará Huť 14:8(10:5)
014TJ Žatec Draken Brno 9:8(3:3)
015TJ Sokol Nezvěstice TJ Avia Čakovice 24:8(10:5)
6. kolo
016TJ Sokol Stará Huť TJ Sokol Podhorní Újezd 7:19(2:9)
017SK Studénka Draken Brno 10:8(6:5)
018TJ Avia Čakovice TJ Žatec 1:15(0:8)
7. kolo
019TJ Sokol Podhorní Újezd TJ Sokol Nezvěstice 8:19(4:9)
020Draken Brno TJ Sokol Stará Huť 11:3(5:1)
021TJ Žatec SK Studénka 6:10(3:5)

Zdroj: webové stránky tjsone.wz.cz