Tabulky

I. liga muži
družstvoz.v.r.p.skórebodyodečet
1TJ Příchovice 221633476:407341
2Sokol Krčín 221525455:40932
3TJ Sokol Tymákov A221534427:368321
4TJ Sokol Nezvěstice 221228438:429251
5Sokol Svinov 221039408:39123
6TJ Přeštice 2210210435:42522
7TJ Sokol Podlázky 22949384:392211
8Sokol Dobruška 2210111398:39921
9Baník Most NH 228014409:42616
10TJ Nýřany 226214379:40914
11KNH MS Brno 225314332:395112
12TJ Avia Čakovice 222317380:4717
I. liga Play Off muži
družstvoz.v.r.p.skórebody
1TJ Příchovice 330063:536
2Sokol Krčín 320155:594
3TJ Sokol Nezvěstice 420273:704
4TJ Sokol Tymákov A420266:664
5TJ Přeštice 200231:330
6TJ Sokol Svinov 200233:400
I. liga ženy
družstvoz.v.r.p.skórebodyodečet
1TJ Sokol Tymákov 10910248:15019
2Sokol Dobruška 10703201:18014
3Sokol Krčín 10334206:2209
4HK Hlinsko v Č. 10415190:2179
5TJ Přeštice 10307179:2106
6Sokol Blovice 10118177:22421
I. liga ženy A
družstvoz.v.r.p.skórebody
1Sokol Dobruška 101000274:16820
2Sokol Blovice 10802198:15916
3TJ Spartak Modřany 10415157:1949
4Sokol Bakov n/J. 10406176:1898
5KNH Litvínov 10316163:1857
6KNH Chomutov 100010126:1990
I. liga ženy B
družstvoz.v.r.p.skórebody
1TJ Sokol Tymákov 101000262:14320
2TJ Přeštice 10703222:17414
3TJ Sokol Nezvěstice 10703227:20014
4Baník Most NH 10316147:1967
5TJ Sokol Ejpovice 10118148:2073
6TJ Avia Čakovice 10109146:2322
I. liga ženy C
družstvoz.v.r.p.skórebody
1HK Hlinsko v Č. 10910241:20519
2Sokol Krčín 10703238:19914
3TJ Chropyně 10424243:23410
4SK Studénka 10307149:1706
5TJ Pustějov 10307186:2146
6TJ Stará Ves n/Ondř. 10217178:2135
I.liga ženy E
družstvoz.v.r.p.skórebodyodečet
1TJ Sokol Nezvěstice 141310343:22827
2Baník Most NH 141004217:20520
3TJ Sokol Ejpovice 14905276:257162
4Sokol Bakov n/J. 14716270:24715
5TJ Avia Čakovice 14617231:26013
6TJ Spartak Modřany 14518241:24011
7KNH Litvínov 14329238:2548
8KNH Chomutov 140014166:291-11
I.liga ženy F
družstvoz.v.r.p.skórebodyodečet
1SK Studénka 9603148:11912
2TJ Pustějov 9603167:153111
3TJ Chropyně 9504182:17510
4TJ Stará Ves n/Ondř. 9108134:18411
Oblastní přebor dorostenců
družstvoz.v.r.p.skórebody
1TJ Sokol Kyšice 141310412:23327
2TJ Přeštice 14932337:28721
3TJ Litohlavy 141004322:24320
4TJ Sokol Tymákov 14824319:27118
5TJ Sokol Dobřív 14428281:33410
6TJ Spartak Rožmitál 143110267:3317
7TJ Sokol Ejpovice 143110245:3377
8TJ Sokol Záluží 141013257:4042
Oblastní přebor dorostenek
družstvoz.v.r.p.skórebody
1TJ Sokol Nezvěstice 121200325:18424
2TJ Sokol Tymákov A121002296:16920
3TJ Přeštice 12804248:19916
4TJ Sokol Tymákov B12507219:29210
5TJ Plzeň-Újezd 11407194:2118
6TJ Sokol Kyšice 11209161:2064
7TJ Všenice 120012138:3200
Oblastní přebor mladších žáků
družstvoz.v.r.p.skórebody
1TJ Litohlavy 121200235:5424
2TJ Plzeň-Újezd 12903191:14218
3TJ Plzeň-Litice 12804198:10816
4TJ Spartak Rožmitál 12606129:11412
5TJ Přeštice 12507164:16710
6TJ Nýřany 122010107:2184
7TJ Sokol Štěnovice 12001243:2640
Oblastní přebor mladších žákyň
družstvoz.v.r.p.skórebody
1TJ Sokol Tymákov 121200277:7224
2TJ Plzeň-Újezd 12507140:17610
3TJ Sokol Nezvěstice 1240891:1648
4TJ Přeštice 12309122:2186
Oblastní přebor mužů
družstvoz.v.r.p.skórebody
1Sokol Blovice 181413366:30829
2TJ Sokol Záluží 181233399:33727
3TJ Nýřany B181125371:34524
4TJ Božkov 181017446:41621
5TJ Vřeskovice 18918378:35219
6TJ Sokol Kyšice B18729387:39916
7TJ Všenice B187011399:44314
8TJ Přeštice B185112361:40411
9TJ Úslavan Ždírec 185112363:39911
10TJ Sokol Hromnice 184014364:4318
Oblastní přebor starších žákyň
družstvoz.v.r.p.skórebody
1TJ Sokol Tymákov A181800433:20336
2TJ Sokol Nezvěstice 181602465:21832
3TJ Přeštice 181215352:25525
4TJ Plzeň-Újezd 181116301:23523
5TJ Sokol Tymákov B188010297:30316
6TJ Sokol Kyšice 187110279:33815
7Sokol Blovice 18639215:27215
8TJ Spartak Rožmitál 185013209:29410
9TJ Příchovice 184014273:3588
10TJ Nýřany 180018122:4700
Oblastní přebor žen
družstvoz.v.r.p.skórebody
1TJ Příchovice 181800404:18536
2TJ Plzeň-Újezd 181314285:22127
3TJ Sokol Kyšice 181305317:23026
4TJ Sokol Tymákov B181305363:29026
5TJ Božkov 188010322:33216
6TJ Plzeň-Litice 187110264:28415
7TJ Sokol Chudenice 187011280:26914
8Sokol Blovice B185013252:33310
9TJ Sokol Štěnovice 185013194:27910
10Sokol Dobřív 180018165:4230
OP St.žáci Plzeň
družstvoz.v.r.p.skórebody
1TJ Přeštice 121110269:20123
2TJ Nýřany 12921301:23620
3TJ Sokol Nezvěstice 12624266:22414
4TJ Plzeň-Újezd 12543278:26614
5TJ Božkov 12318239:2637
6TJ Příchovice 12228214:2516
7TJ Plzeň-Litice 120012151:2770
OP St.žáci Rokycany
družstvoz.v.r.p.skórebody
1TJ Litohlavy 10901224:14918
2TJ Sokol Ejpovice 10622198:17614
3TJ Všenice 10514161:16411
4TJ Sokol Dobřív 10406155:1808
5TJ Spartak Rožmitál 10217130:1665
6TJ Sokol Kyšice 10208169:2024
OP St.žáci-o pořadí
družstvoz.v.r.p.skórebody
1TJ Sokol Dobřív 10712201:15515
2TJ Příchovice 10613187:16313
3TJ Sokol Kyšice 10514190:18811
4TJ Božkov 10433184:18011
5TJ Spartak Rožmitál 10505147:14110
6TJ Plzeň-Litice 100010120:2020
OP St.žáci-o titul
družstvoz.v.r.p.skórebody
1TJ Litohlavy 121101295:20822
2TJ Přeštice 12912246:22019
3TJ Nýřany 12732263:22717
4TJ Plzeň-Újezd 12435266:30111
5TJ Sokol Nezvěstice 12327222:2438
6TJ Sokol Ejpovice 12219219:2625
7TJ Všenice 120210182:2322
PČR2024 st.žačky-Čakovice
družstvoz.v.r.p.skórebody
1TJ Sokol Nezvěstice 6600112:5612
2SK Studénka 640271:568
3TJ Žatec 640254:468
4Draken Brno 630366:456
5TJ Sokol Podhorní Újezd 630365:636
6TJ Avia Čakovice 610531:922
7TJ Sokol Stará Huť 600648:890

Zdroj: webové stránky tjsone.wz.cz