✒️ Report

Stoleté výročí máme úspěšně za sebou. Celý týden nás trápila předpověď počasí, která na sobotu nevěštila nic dobrého. Naštěstí se katastrofický scénář nekonal a náš oddíl mohl na hřišti slavit kulaté jubileum. Diváků, fanoušků a našich příznivců přišlo požehnaně, červenými triky a čepicemi se to všude jen hemžilo.

Slavnostní sobota se nesla ve sportovním duchu. Síly v našem svatostánku změřily jak domácí celky, tak vzácní hosté z celé republiky. A byla to náramná podívaná, vyrovnané zápasy ve třech případech musela rozhodnout až dovednostní disciplína šesmiterových hodů! Návštěvníci také měli možnost shlédnout výstavku nejvzácnějších pohárů, dozvědět se něco z historie klubu, prohlédnout si tabla, fotky, brožurky a fotoknihy a také si zakoupit něco na památku. Kdo tak neučinil, může to napravit v našem internetovém obchůdku.

V průběhu dne předseda TJ Váša a starosta obce Lukáš pamětní medailí ocenili naše členy a podporovatele, kteří se významnou měrou podíleli nebo stále podílejí na chodu oddílu. A že jich nebylo málo, dohromady zaznělo přes 40 jmen!

Celou akcí nás provázel a bavil komentátor Míša. Po posledním sehraném zápase jsme ještě popřáli našemu kamarádovi, vynikajícímu brankáři a čerstvému padesátníkovi, který zde ukončil svojí aktivní kariéru. Žížo, DĚKUJEME!

Následovala volná zábava, vybrané skladby zahrál DJ Sova. Ve večerních hodinách dorazila kapela Sortiment, která znedlouho zaplnila taneční parket. Škoda jen příliš hlasitých, chraptících reproduktorů. Stačilo jen trošku ubrat, ale pan kapelník si nedal říct. Děkujeme Danovi, Míšovi a Viktorovi, kteří si o hudební přestávce připravili příjemné překvapení v podobě Nezvěstické Házenkářské Hymny a Mistrovské cover verze We Will Rock You od skupiny Queen.

Děkujeme hráčkám a hráčům, fanouškům, našim příznivcům, rozhodčím Honzovi, Máťovi, Michalovi a Mírovi, pořadatelům, obci, hasičům a všem, kteřím nám pomáhali s přípravami a úklidem.

Národní házené a za dalších sto let nazdar!

Program oslav

🧑🏻‍🤝‍🧑🏻 Teamy

✔️ Výsledky zápasů

ZápasVýsledekRozhodčí
Přípravky1x 15 min??Honza Louda
Mladší žáci2x 15min8:7 vyhráli žáci ve vínových dresechMartin Havlíček
Mladší žačky2x 15 min9:7 vyhrály žačky v modrých dresechMichal Štengl
BC Team vs Garda2x 20 min13:13 BC team vítězí po šestimetrových hodechMichal Štengl
Ženy vs Dorosenky2x 20 min14:14 Dorostenky vítězí po šestimetrových hodechMíra Zdráhal
Mistři 05' vs Mistři 15'2x 20 min22:16 vyhráli Mistři 05'Míra Zdráhal
Muži A vs Hosté2x 15 min12:12 Muži A vítězí po šestimetrových hodechMíra Zdráhal

📷 Fotoalba

📹 Videa

📓 Brožura ke 100 letům národní házené v Nezvěsticích

Brožuru je možné objednat v tištěné podobě v našem obchůdku nebo je brožura k dispozici v elektronické podobě na našem portále (pouze pro členy naší TJ).