Nezvěstice B - Přeštice B

Nezvěstice B - Přeštice B 22:24 (12:14)

Za sluného nedělního dopoledne jsme nastoupili proti Přeštickému béčku. Silný soupeř, který v předchozích zápasech vždy dal přes 20 gólů a v obraně dostal maximálně 18 branek. Plán přestřílet je narušila absence Venyho, který asi ještě někde zapíjí kamarádovo novorozeně. Neúplný útok doplnil Dobi, v obraně jsme uvítali posilu Tomáše Floriše.

Úvodní desetiminutovka jak z hororu. Co střela Přeštic, to gól. Nějaké ty zkažené rozehrávky a nesmyslné pinkání balonu a score je najednou (asi) 5:9. Tragický Lászlo (v sobotu podcenil přípravu na Základně) ve dvanácté minutě vystřídal, do brány se postavil Plukovník Zdenda a hned se začalo lépe dařit. Obrana se zlepšila, útok proměňoval. Střídající gólman Přeštic Pavel Touš přímé střely "Kaďanovky" likvidoval, po oddechovém čase jsme zkusili hodit taky dolů a hned to bylo lepší. Do poločasu jsme dokázali zkorigovat na hratelných 12:14.

V druhé půlce jsme pořád zaostávali tu o dva góly, tu o tři, pak zas jenom o jeden. Bohužel vyrovnat se nám nepovedlo, naopak soupeř nám zase utekl na rozdíl čtyř branek. Deset minut před koncem bereme další time a mezi tyče se vrátil Zdenda. Bránu zamknul a to nám dalo naději ještě s výsledkem něco udělat.

Málo platné, Chomutovský rozhodčí Kult v čase 62:00 ukončil dramatické utkání. Děkujeme fandům za podporu. Příští týden už musíme bodovat! Hrajeme v neděli odpoledne na půdě (písku) Dobříva, který je momentálně se šesti body před námi na pátém místě tabulky. Národní házené zdar!

Sestava

Útok: Olda Kopačka 13!/18 (72%), Kadi 7!/13 (54%), Luki 1/3 (33%), Dobi 1/2 (50%)
Obrana: Dobi, Flori, Hodo, Libor, Ťuhla, Martin Krásný, Jirka Láska
GK: Laszlo 0%, Zdenda 10/19 (53%)