Čtvrtfinále Českého Poháru

V sobotu se Áčko zúčastnilo Čtvrtfinále Českého Poháru. Kromě pár starejch pardálů, kteří si válely šunky na horách, jsme byli kompletní.

První zápas jsme zvládli proti druholigovým Všenicím jednoznačně 15:6

V druhém mači nás potrápili Kluci ze Žatce, kdy nás vychytal golman (3 šestky za sebou nám chytil), 🙁 nakonec však 11:9 pro nás. Pak nás opustila jedna útočná opora (rýmička, kašlík)

Ve třetím zápase jsme těsně podlehli Příchovicím 13:14, kdy jsme mohli vyrovnat, ale v posledním útoku přišla technická chyba nejzkušenějšího forvarda 🙁 Pak odjeli další 3 opory.

Takže na poslední zápas zbylo pouze 6 statečných + hrající Vedoucí a hrající Trenér. Proti silnému Tymákovu jsme se drželi jen první půli 8:8. Po přestávce nám utekli nakonec korigujeme na přijatelných 14:17.

Celkem povedené vystoupení celého teamu, jak vzadu tak v útoku to celkem klapalo. Kvalitní tréninková příprava. Končíme na nepostupovém 3.místě. Děkujeme za podporu celkem "Dvěma divákům", kteří zavítali na naše zápasy 😮.

Sestava:

Golmani: Bengy a v posledním zápase Míša Kr.
Obrana: Šilha, Tomáš Kojan, Míša Krásný, Michal st. a Jarda zvaný též "Bruska" (tentokrát jako v rukavičkách).
Útok: Kevin, Šiny, Havrdové 3x a Olda Kopačka.