Pinec v Nezvěsticích

Jestli si někdo vybavuje náš asi nejslavnější článek "Milý deníčku", tak v sobotu to vypadalo podobně.

Start v promrzlém a lehce mlhavém ránu. Váša postává před bytovkou, má roztržený batoh a v ruce papírový pytel. Vypadá jako bezdomovec.

Vyrážíme jen 3, Kubu jsme radši nechali spát. Sláveček se totiž nechal do Hrádku přivézt, čímž nám usnadnil logistiku. Na místě srazu zjišťuji, že Slávek je na tom jen o něco málo líp, než Váša. Dorazil taky s papírovým pytlem! Nemá ale roztržený batoh, takže ho tituluji o stupínek výše jako "vandrák".

Legendy se vrací na místo činu a legendární to opravdu bylo. Slávkova první slova: "Je nouzovej stav. Mam mikinu pod bundou". Doteď jsem to nepochopil. Ale říkám si co se stane, až jednou Sláveček přijde a bude mít mikinu přes bundu. Co může přijít horšího po nouzovém stavu? Invaze zelených mužíčků? Uvidíme.

Hrajeme tak nějak standardně - nahoru / dolů. Hrádek má silné domácí prostředí, téměř jako v Dubaji. Teplotně skoro tropy, ale sucho jak na Sahaře. Trochu s tím bojujeme, až se z toho Hodo lehce rozladil a ladným obloukem umístil pálku až za oponu na jevišti. Nechal jí tam ležet až do nástupu k dalšímu zápasu a vykouzlil z toho vítězný bod. Co z toho plyne? Hodo potřebuje hrát tam, kde mají jeviště a oponu. Ale nebylo to úplně hladké, protože mi pak řekl, že příště mám radši vzít s sebou lepidlo (na potahy) a klíh (na třísky). 😃 Kolektivním výkonem nakonec vítězíme nejtěsnějším možným rozdílem, ale plně spokojeni.

Následovala polední pauza na Oseku doma u Slávečka, protože do hospody nás nepustili. Detaily rozebírat nebudu, ale jen zmíním, že už v Hrádku se začalo s konzumací nedostatkové rezervy tekutiny AdRum, původně určené pro vozidlo.

V podobném duchu se neslo utkání s Nevidem. Soupeř nebyl v plné síle a některé to "lehounce" svádělo k tomu, aby došlo k úplnému vyčerpání AdRum rezerv. Naštěstí to dopadlo dobře, ale herní projev radši nebudu komentovat. 🙂 Ani jsme se (opět radši) nevyfotili. Ale co, 8 bodů doma a to se počítá! Prozatimní posun na 1. místo v tabulce. Čo bolo, to bolo. A čo bude? To je vlastně jedno, hlavně zdraví.

Pic M.