Pinec v Nezvěsticích

Přátelé omluvte výpadek článků, nějak mi to poslední dobou nešlo. Pod tíhou bulváruchtivých požadavků už nešlo déle vzdorovat.

Těně - Skomelno 15. 1. Poprvé v novém roce to bylo těžké. Ráno v Těních boj, soupeř od začátku statečně vzdoroval. Sice jsme měli mírně navrch a postupně se nám povedlo odskočit až na 9:6, ale tady cesta končí. 😐

Skomelno - utrpěná výhra nad oslabeným soupeřem. V plné síle by nám dali na budku. 😅 S ohledem na okolnosti radši ani fotka.

Zbiroh - Kralovice 12. 2. Měsíční pauzu jsem ukázkově prospal a měli jsme štěstí, že ranní soupeř ze Zbiroha přijel nekompletní a dalo by se říci i odevzdaný. Odpolední soupeř z Kralovic to měl (naštěstí pro nás) podobně. Herní projev bída, ale 8 bodů se počítá.

Lámat chleba se měl 26. 2. Poslední sobota měla být výživná a potvrdil to i Hodo, který na Vášu prásknul, že páteční večer strávil klepající se pod dekou na gauči, přehrávající si možné scénáře. A výživné to fakt bylo. Cesta hladká, největší problém se vlastně vyskytl až na místě. Kdybych nebyl měkkej vůl a nenechal se umlátit argumentama od spolucestujících, mohl jsem v klidu přejet bábu u nástěnky a parkovat přímo před vchodem. Takhle jsme objeli celou školu a zaparkovali před kůlničkou, kde jsme se nejspíše stali svědky trestné činnosti. Vlastně jsem se i bál, jestli po našem návratu nebude auto stát na špalkách. Naštěstí se to nestalo. 🙂

Po příchodu do hrací místnosti si objednal náš fanoušek Fanda Sýkora "storýčko" a pořídil i pěkné fotografie. Za ty děkuji a oplácím to v dalších řádcích. Že to bude boj, to by nám potvrdil i Vášův gauč. Přelévalo se to nahoru dolů. Nejdřív vedlo Stříbro, pak jsme srovnali a bylo to nějakou dobu vyrovnané. Povedlo se nám pak získat vedení 7:5 a Váša hlásil: "Teď bysme to měli urvat." => 7:7. 😃

Naštěstí máme Slávečka, který se rozehrál do vynikajícího výkonu a vedle již profláknutého stylu "podej a uteč", nově definoval styl nový, zvaný "Osecký haluz". Výsledkem jsou těžko pochopitelné 3 body a čtyřhra, což Váša přes srdce ještě nepřenesl. Aspoň že v dramatickém, až infarktovém závěru, přidal 10. bod. Kdyby ten 10. bod udělal Hodo, tak si naše další působení nedokážu představit. 😃 Soupeř se sice pokusil ještě sabotovat zápis, ale s tím jsme si nakonec taky poradili. Děkujeme do Stříbra, stálo to za to. 🙂 Momentem dne ale byla jednoznačně tamní sprcha. Co si budeme říkat, nejlépe utracených 10 Kč v životě. 60 vteřin tekoucí vody se ukázalo jako zbytečný luxus. Povedlo se mi celý proces vměstnat do 23 vteřin, čímž jsem "bratrsky" Slávečkovi přenechal luxusních 37 sekund kříšťálově čisté severské vody. Jaký to byl pro Slávečka zážitek, to nevím. Já ho ale v trenýrkách objevil až po půl hodině.

U oběda jsme měli v podstatě na talíři pouze a jen Slávečkovy 3 body. Kolegové to museli řádně spláchnout a výsledkem bylo, že do Chodovky se jelo poněkud "ve formě". Ale dojeli jsme. Lidumil Sláveček tam nechal bod, buďme rádi že jenom jeden. 🙂 Ztrátou dne je legendární Vášův papírový pytel. Ok, je to taška, ale pytel zní líp. Čest jeho památce.

Pic M