Liga i příští rok!

Zvládli jsme poslední 2 zápasy a zůstáváme i pro další sezonu v 1.LIZE!!! 🙂

Nezvěstice - Podlázky 21:14 (11:6)

Od úvodu se nám dařilo v útoku i v obraně, odskočili jsme na rozdíl 3-4 branek. Hosté si nevěděli rady s naší obranou a se Žížou v bráně. Inkasujeme sporadicky. V útoku to mohlo být lepší.

V druhé půli jsme se dostali ještě do většího vedení. Obrana pokračovala ve výborném výkonu a nám tam taky něco spadlo navíc. Míša Krásný sbíral jedem balon za druhým, blokoval a četl hru hostů. Po delších zdravotních patáliích nastoupil i Mára a pomohl nám k bodům.

Ostatní výsledky pro nás nebyli dobré, takže poslední zápas jsme museli vyhrát aby jsme měli jistotu záchrany v 1.Lize.

Nezvěstice - Rokytnice 17:13 (10:6)

Opět nám vyšel vstup do zápasu. Vedeme 8:2 pak 9:4. Lehce se prosazujeme. Až jsme se zasekli. Obrana byla snad ještě pevnější než v sobotu. Opět Baži Šilha a Míša to drželi a Žíža čapal nejspíš svůj poslední Ligový zápas. Bohužel přišel děsivej výpadek v útoku, kdy se nedařilo snad vůbec nikomu. Střelecky, ale začali jsme dělat i nepochopitelné technické chyby. Vymejšlení hovadin v útočné hře, které nemají obdoby nás mohli stát až moc 🙁. A nemělo by se to v takovém zápase stávat. Najednou to bylo o gól 13:12. Pak jsme utekli doslova hrobníkovy z lopaty, konečně dáváme goly. 15:12. Někteří se začali modlit k bohu. Dohráli jsme 17:13.

Takže jsme zachránili Prvoligovou příslušnost i pro nadcházející sezonu. Končíme s 18 body na 9 místě, ale 1 bod za mládež nám vzal svaz.
Takže: 10 místo s 17 body. 22 zápasů - 8 výher, 2 plichty, 12 proher. Score 431/443. Dali jsme nejvíc branek v jedné sezoně v 1 lize. Doposud to bylo 421 gólů v naší první ligové sezoně v 2010/2011, kdy jsme skončili rovněž na 10.místě 😮.

Žíža, Dominik
Michalové, Baži, Šilha, Jirka, Kodži, Filip