Sezóna je za námi

Sezóna je za námi, ale já se furt nějak nemám k tomu, abych tu něco vytvořil. Plány jsou velkolepé, ale jejich realizace poněkud vázne. Doufám, že mi to zdejší publikum promine a spokojí se s měsíc opožděným hlášením z posledního utkání v Klabavě.

Jak již zde bylo v minulosti víckrát sděleno, Klabava je náš oblíbený soupeř. V mnohých ohledech se jedná ale o soupeře velmi nebezpečného, což potvrdí každý, kdo do Klabavy vyrazil autem a chtěl v mezích zákona místo i opustit. Netřeba hledat odpověď - je to úkol velmi těžký, ba až nemožný! Sice jsme již měli postup před posledním kolem stvrzen, ale naše hlavy byly velice upjaty k předzápasové taktice. Nevěděli jsme, jak na ně. Ale nakonec jsme to vymysleli.

Přijedeme 3, s tím určitě počítat nebudou! O to víc nás ale soupeř šokoval, kontroval a nastoupil také ve 3 hráčích! My to tak přetěžce vymýšlíme a hned je všechno v háji... Nebylo to ale všechno! Vlivem těžkého taktizování došlo pod tíhou správné nominace k přetížení datového kabelu a následnému kolapsu internetového připojení... Skandál. A polovina republiky, která to chtěla sledovat online, byla v pr**li. Nevadí, zápas se odehrál za místy až neskutečného nasazení. Na konci jsme až překvapivě zjistili, že jsme vlastně vyhráli. O výsledek ale vůbec nešlo. Ani soupeři, ani nám. 🙂 A pak už mohl vojín Kouba oficiálně vyhlásit konec sezóny (viz video).

Ještě mám v hlavě jeden příspěvek, ale na to budu potřebovat víc času. Doufejme, že se v dohledné době dočkáme.

Pic M