Pinec v Nezvěsticích

Jak zpívá Janek - "Sliby se maj plnit, o Vánocích." Jako ne, že bych někomu vyloženě něco slíbil, ale tak nějak jsem si dal závazek, že do Vánoc něco vytvořim. Poslední dobou mi to nejde a celkově mé tvůrčí já vystihuje úvodní foto. Ale tak proč ne, vypadáme zatim pořád stejně a do minuty to bylo hotový. Ideální stav.

Shrnutí posledních 3 kol: Kdyně. Utrpěná výhra, jinak se to nedá ani říct. Pro mě osobně navíc nová zkušenost. Už jsem si myslel, že mi vypadlo rameno, ale naštěstí se následně potvrdil jen zánět svalového úponu. Poléčeno, zatim to drží. Držim si palce.

Domažlice - radši bez komentáře, nemělo smysl tam jezdit. Ale tak bod za účast... 🙂

Horní Bělá. Silnej start, slabej střed, celkem dobrej závěr. Bohužel ten střed byl až tak slabej, že jsme to zachránit nezvládli. Vrchol ale přišel až po utkání. Přesun do Oseka s lahví vizovické produkce. Následovala zásadní mezioddílová schůze u Slávy seniora, která prakticky stanovila budoucnost našich oddílů. Řečeno toho bylo hodně. Bohužel to bylo proloženo asi třemi flaškami Tullamor Dew, lahví něčeho průhledného (fakt nevim) a zbytkem vizovické, kterou jsme nezvládli po cestě. Co si tak vybavuji to nejdůležitější:

1) Váša a 3 mladý z Oseka přestup do Nezvěstic na divizi.

2) Hodo a já přestup do Oseka, s tím že Hodo potáhne Osek B a já KP2 za Osek A, že na to snad ještě mam.

Nezní to krásně?

Téměř na závěr přejeme veselé Vánoce a všechno nejlepší do roku 2020, sorry - 2023. A úplným závěrem děkujeme všem příznivcům a věříme, že nám udržíte přízeň a že i díky tomu tu divizi udržíme. Aktuálně je to dobré, 9. flek - těsně nad pásmem baráže. Přejme si, aby to vydrželo.

Pic M