Liga: Nezvěstice - Kyšice 24:22 (14:9)

Nováčkovi z Kyšic jasně sestupující poslední team Ligy, jsme měli co vracet, na podzim jsme u nich padli o třídu.

Záčátek byl vyrovnaný do stavu 5:5 pak se dostáváme do mírného vedení 9:6 konec poločasu zvládáme dohrát lépe my vedeme vpůli o 5 branek. Dařilo se celkem na všech postech.

V druhém poločase však přichází z naší strany asi k podcenění, nedůraz v zakončení, tyče a v obraně se taky moc nedařilo 🙁 .Několikrát nám Hosté utekli do trháku, dotáhli nás na 3, ale stále udržujeme přijatelný rozdíl.

Zápas měl skončit větším rozdílem ve score, snad se přístup a větší bojovnost u některých hráčů do příště zlepší.

Takže to příště je v Boleslavi a Dobrušce, kde budeme usilovat po dlouhé době zase o Play-OFF (prvních 6 teamů). Zatím držíme 5.místo v tabulce 🙂.