HISTORICKÝ POSTUP do FINÁLE 1.ligy!

Semifinále 1.Ligy Příchovice - Nezvěstice 17:20 (7:10)

Jsme ve finále!

V úvodu zvoní tyče na obou stranách. Pak se ujímáme vedení 1:3, 3:5. Celý první poločas taháme za delší konec provazu a domácí musejí dotahovat ztrátu. Naše obrana (Baži, Michal, Tomík) a Kuba v bráně makají na hranici svých možností proti nejproduktivnější ofenzivní síle v soutěži.

Do druhé půle deme s mírným náskokem 3 golů. Ten ale po pár minutách domácí stáhli 13:14. Drama začínalo vrcholit. Na 6ku jde do brány Dominik (Hašek ml.) a vytahuje parádní zákrok! Pak začal v útoku úřadovat Mára, kterej proměňoval střely snad z nulových křídel. Byl to jeho nejlepší výkon v sezoně (jako za mlada) 🙂. Od teď mu řikejte Petar Džordžič 😮.

Jdeme do největšího trháku 14:19. Ale domácí se nevzdávají a stále dotahují. Pak děláme v útoku zbytečné chyby střelbou i technické. Ale naše obrana a spolehlivý Kuba (Landin junior) 😮 nepřipouštějí větší drama.

Měli jsme i velkou porci štěstí, hodně odrazených míčů končilo v našich rukách, taky jednou konečně. prostě jsme si šli tomu štěstíčku naproti. Měli jsme větší vůli po vítězství, prostě jsme to chtěli víc než domácí borci. Rozhodlo větší srdce, náboj, bojovnost.

Celkem 4x jsme vypadli v Semifinále až na Pátý pokus to konečně vyšlo. Je to pro nás všechny historický milník. Takže po Nýřanech i Příchovice, tyto teamy jsme v sezoně ani jednou neporazili ale Play Off je taková jiná soutěž 🙂. Ve finále nás čeká poslední team, který jsme neporazili. První jasný vítěz základní části disponující nejlepší defenzivou Ligy. Začínáme v neděli 11.6. 16.00 hod. na našem stadionu proti Sokol Tymákov. Když nás poženete jako v Příchovicích tak to společně dokážeme!

Sestava:

Kuba, Domča
Michalové, Baži, Tomík, Áda, Martin
Mára 7, Šiny 5, Ondra 5, Míra 3, Petr Šurina a Martin
Pepík Hnátek Danda, Ladisko, Míra, Šilha