Liga: první finále Nezvěstice - Tymákov

Poslední minuty před zahájením 1. finálového zápasu 1. ligy mužů mezi TJ Sokol Nezvěstice a TJ Sokol Tymákov.

Nezvěstice - Tymákov 17:18 (8:8)

Zápas od začátku vyrovnaný. Obrana fungovala a díky našim golmanům, kteří chytili každej jednu šestku stále držíme vyrovnanou partii. Hosté byli v mírném vedení, my se na ně dotahujeme. V závěru poločasu jsme mohli jít do vedení, ale bohužel i my jednu šestku nedáváme.

V druhé půli padají branky na obou stranách stav 11:11 pak bohužel pro nás přichází střelecký výpadek 11:14 na rozdíl od hostů kteří stále proměnují. Hru oživil střídající Mára, který se prosadil 13:16. Pak dostává hostující obránce červenou kartu. Začali jsme dotahovat ztrátu rychlými protiútoky. Hosté znervozněli a začali ztrácet v útoku. Kluci v obraně makali a vynášeli jeden míč za druhým až vyrovnal Míra na 17:17. Hosté se hned z dalšího útoku prosadili 17:18. Z následného útoku trefujeme pouze tyč a hosté dohráli v útoku až do posledního hvizdu. Škoda i odražených balonů, to co se v semifinále odráželo všechno k nám, tentokrát končilo v rukou soupeře 🙁.

Domácí prohra mrzí a velmi bolí, ale musíme rychle zapomenout, poučit se z chyb a jít dál nic není ztraceno, je to pořád stejné pro nás musíme 2x vyhrát jako před tímto zápasem. V Tymákově Finále č.2 v Sobotu 17.6. od 12.30 hod.

Přijeďtě zase fandit podpora byla neskutečná, děkujeme za ní.

Fotky na Zoneramě

Sestava

Kuba, Domča.
Michalové, Baži, Tomík, Áda, Jirka, Martin.
Ondra 5, Míra 5, Mára 3, Šiny 3, Kája 1, Šurina a Marťas.
Danda, Míra, Ladisko.