Liga: Východní mise za 1 bodík

Na východ jsme vyráželi dost okleštěné postarší sestavě (mladý pouze 2 kusy). Ještě že nám vypomohl srdcař Kája Koc, kterej si odbyl premiéru z voleje v obranných řadách. Stvořila se tak legendární obranná trojice Štengl, Šilha a již zmiňovaný K.K.

Dobruška - Nezvěstice 25:18 (12:9)

V sobotu se nám v Dobrušce vůbec ale vůbec nedařilo na všech postech jsme hráli tušku. Útok línej, obrana děravá jak ústa staré ženy. Sumasumárum bez bojovnosti a vůli po vítězství. Za zmínku stojí pár Ladiskovo zákroků i chycená šestka 🙂.

Krčín - Nezvěstice 22:22 (10:10)

Po sobotní prohře 25:18 (12:9), nebyla nálada v teamu valná. Druhý den jsme v Krčíně začali lépe. Odhodláni zabojovat o body.

V poločase jsme drželi stav 10:10. V druhé půli prohráváme stále dotahujeme domácí 13:12, 14:13. Pak se nám podařilo otočit zápas na 15:17 a začínáme tahat my za delší konec provazu. Dominik se rozchytal navíc v první půli (2 šestky) chytil.

Stále proměňujeme šance 6min do konce vedeme 18:21. Pak ale inkasujeme rychlé branky a takticky jsme to bohužel moc neukočírovali. 21:22 a domácí mají poslední útok, střílí nám gol 5 vteřin před koncem 🙁

Před zápasem by jsme BOD brali všema deseti, ale vzhledem k průběhu zápasu to pro nás byla ztráta 🙂. Ale ubojovanej BODÍK z venku se počítá a už je doma. Stál nás dost sil proti nabitým domácím, kteří byli v útoku o dvě hlavy vyšší než naše nizoučká podsaditá obrana 🙂. Včera vyprovodili Tymákov o 5.

Takže Juchůůů 😮 Veselte se a 3 dny se radujte!!!!!!!!

Zasloužili se:

Domča a Ladisko.
Michal, Šilha, Kája, hrající trenér Danda.
Mirda 15, Peťa 10, Šiny 9, Marťas 6.