Liga: Dioss Nýřany - Nezvěstice 15:22 (7:11)

V neděli jsme jeli do Nýřan s pouze 3 a půl obránci. Nakonec to odehráli ve třech, ten poloviční chodil na střídačce sem a tam 😮

Proti střelcům domácích, se kterými máme poslední dobou co dělat, podali velmi kvalitní bojovný výkon. Nejlepšího střelce udrželi na 5 golech (posledně nám jich tu nasázel málo uvěřitelných 20)!!! Lví podíl na tom měl skvěle chytající pan Kopic, kterej likvidoval i trestné hody, které nám tady nikdy moc chytat nešli a byl po zásluze vyhlášen domácími funkcionáři a jako MVP zápasu a odměněn místním hlavním sponzorem (Řeznictví a uzenářství).

.V útoků jsme přehrávali mladou obranu domácích a navíc jsme měli i přesnou střelbu, proti golmanovi který nás už v předchozích zápasech několikrát vychytal. Nejvíce byl vidět zkušený Petr Šurina 😮 V druhé půli vedeme už 10:18, domácí pak dotáhli na 14:18 ale pak opět odskočíme a zápas v pohodě dohrajem.

Takže po dlouhé době konečně vítězíme v Nýřanech, kde jsme už pár roků nevyhráli 🙂 Děkujeme zhruba desítce věrných příznivců za podporu.

Teď nás čeká Domácí dvoukolo pravdy - přijedou velice ambiciozní Moravské celky, kterým se letos nebývale daří a jsou na vyšších příčkách než my. nováček Moravská Slavie Brno a Ostrava Svinov, oba disponují dobrými útoky a střelci = musíme zabrat.

Sestava:

Domča, Ladisko.
Michal ml., Tomík a Šilha.
Petr Šurina 8, Šiny 6, Míra 4, Martin 3, Vojta 1.
Danda, Michal st.