Liga: Domácí dvoukolo jsme zvládli vítězně

Nezvěstice - Ostrava Svinov 22:20 (12:8)

V sobotu jsme vůbec nezačali dobře děláme v útoku technické chyby a střelba špatná, pomohlo rychlé střídání v útoku. Obrana nás držela a spolehlivě chytající Dominik.

V druhé půli si stále držíme odstup ve score o 3 až 4 branky. K výbornému výkonu se rozehrál Mára, kterej přesně zakončoval střelbu, celkem (11 branek). Hosté nás dotahovali ale na rozdíl 2 branek se dotahli až na konci zápasu. Domča chytil důležité strely i v druhé půli. Těžký zápas nakonec dotahujeme k vítězství.

Nezvěstice - Moravská Slavie Brno 19:17 (10:8)

V neděli přijel pro nás neznámý nováček 1.Ligy. Dle výsledků jsme tušili že to nebude nic lehkého a to se taky potvrdilo. V útoku hráli pomalu a trpělivě, trápili naší obranu veledlouhými útoky. V první půli se v útoku prosazoval jen Mára a Martin. Na konci půle jsme mohli jít do vedení o 4 a nakonec inkasujeme z protiútoku a je to o 2.

V druhé půli nás hosté z Brna dotahli na 12:12 pak začíná tahanice o každý gol. V mírném vedení stále my. Golmani Brna nás trápili. Recept našel opět Mára v zápase asi 4 přehozy a Míra v druhé půli 4 důležité branky (gol z výšlapu z brankoviště, asi první v životě 🙂 ) Děláme i spoustu technických chyb, Dominik chytá i hlavou, Tomík (vybojoval spoustu balonů), Baži a Šilha bojují jak se jen dá. Nakonec doslova ubojujeme tenhle velice vyrovnaný zápas.

Děkujeme bubeníkům a všem, kteří nás přišli podpořit. Poslední zápas hrajeme opět na domácím stadionu v neděli 14.00 derby s TJ Přeštice.

Fotografie na Zoneramě.

Sestava:

Dominik, Ladisko.
Michalové, Baži, Šilha, Tomík, Mára.
Mára 19, Míra 8, Martin 5, Šiny 5, Petr 4.
Danda