Liga: postup zajištěn, 2 body z Moravy!

Ostrava Svinov - Nezvěstice 17:19

Vyrovnaný zápas celou první půli, až na konci jdeme do vedení 9:11 dohráváme akci do poslední vteřiny, která končí golem.

V druhém poločase nám úvod vyšel výborně, jdeme do vedení až 10:15. Výborně hrající obrana se spolehlivým Ladiskem v bráně, kteří vybojovali spoustu ballů, ale pak bohužel přišel náš výpadek v útoku a domácí nás dotahují na 17:18 v poslední minutě Míra rozhoduje posledním golem.

Nejlepším hráčem VIP zápasu byl domácími zvolen náš flájboy Áda, který si odbyl premiéru na beku a měl několik bloků dokonce i ve skoku a pádu 🙂.

Po důkladné regeneraci a náročné přípravě na další zápas, jsme v neděli nastoupili v Brně proti Moravské Slavii.

Moravská Slavia Brno - Nezvěstice 18:17

Velice vyrovnaný celý zápas, který se tahal o jeden gol, až do poslední minuty Stav 17:17. Měli jsme poslední útok, ale chybou jsme o něj přišli a z následného protiútoku inkasujeme šestkou po čase zápasu konec.

Takže postupujeme ze 4.místa do Čtvrtfinále Play off. V sobotu hrajeme v Ostravě se Svinovem a v Neděli na domácím stadionu v 11.00 hod. nás přijďte podpořit v boji o Semifinále. Bubny trumpety atd. hlasivky!!!! 😮