Turnaj starší přípravky v Ejpovicích

Na turnaj do Ejpovic vyrazilo 7 hráčů a hráček, které se chtěli porvat, o co nejlepší výsledek. Turnaj se hrál ve dvou skupinách. Ve skupině A bylo 5 družstev, my byli ve skupině B, kde bylo o jedno družstvo méně.

Na začátek jsme dostali jednoho z nejtěžších soupeřů (vítěze turnaje) naší kategorie a tím byl Plzeň Újezd. Zpočátku utkání vládla nervozita a bylo znát delší pauzy mezi turnaji. Nakonec se nám ale podařilo uhrát velice dobrý výsledek 3:3.

Další zápas ve skupině jsme odehráli proti týmu Tymákova B. Celý zápas jsme hráli vyrovnaně a i přes poslední soupeřův gól, který pouze snížil rozdíl branek, jsme se radovali z vítězství právě my. (5:4)

Poslední zápas ve skupině jsme čelili Přešticím A. Už od prvního hvizdu rozhodčích jsme měli zápas pod kontrolou a vyhráli 7:3. Díky první remíze a horšímu skóre jsme skočili ve skupině na 2. místě.

Podle dalšího rozlosování jsme se dostali do souboje s Tymákovem A. Velice dramatický průběh skončil remízou 6:6 a protože šlo o semifinále, muselo se rozhodnout o vítězi. Po domluvě trenérů a rozhodčích se nastavovalo prodloužení 5 minut, ve kterém jsme bohužel díky několika nepřesnostem padli 2:3 i přes výborný start, kdy jsme vedli 2:0. I kvůli tomu tahle prohra (jediná na tomhle turnaji) mrzí trochu víc. Za tento zápas si ale zaslouží obrovskou pochvalu Natálka, která výrazně přispěla svou prací v obraně.

Poslední souboj dne a tím i boj o bronzové medaile jsme hráli proti Litohlavům, které v semifinále podlehly Újezdu. Do zápasu jsme šli s tím, že si chceme z turnaje odvést ocenění. Na trenérské střídačce jsme trochu pozměnili způsob střídání a ukázalo se, že to byla dobrá volba. (výhra 5:3) Obzvlášť za tento zápas si zaslouží pochvalu Míša, kterému se podařily hned 4 rány a velice přispěl k výhře.

Celkově si myslím, že tento turnaj byl velice úspěšný a dokonce jsme si odvezli bronzové medaile. Pochvalu si samozřejmě zaslouží všichni hráči, ale velké díky patří naší brankářce Terce, která v důležitých momentech zavřela bránu, a Erikovi, který nastřílel většinu našich gólů. Hlavní díky patří také rodičům, kteří zajistili dopravu a přijeli s námi bojovat a fandit.

hráli: Erik počet gólů (17), Tonda(4), Míša(4), Honzík(1), Niki, Naty, Terezka

Autorka: Kateřina Březinová