Liga: Čtvrtfinále Nezvěstice - Nýřany

Nezvěstice - Nýřany 24:16 (12:8)

Začátek zápasu byl vyrovnaný 2:2, 3:3, stále stav o gol 6:5, 7:6. Nedařila se nám střelecká koncovka. 6ku jsme neproměnili. Golman hostů chytal slušně. Pak to vzal na sebe nejzkušenější Petr zvaný Šurina 🙂 a dal 4 goly v řadě, dostáváme se do výraznějšího vedení. Kuba měl na konci první půle pár důležitých zákroků.

V druhé půli obrana dál šlapala a hrála pozorně, bohužel 2 červené karty jsme dostali, ale právě ve dvojnásobném oslabení se dařilo v útoku. Jdeme do vedení 15:9. pak se score dostalo až na 20:11 a 22:13 zápas dohrával v klidu. Obrana s golmany dnes podala výborný výkon, nepustili jsme útočníky hostů, aby se dostali do střelecké pohody.

Takže nás čeká po letech zase SEMIFINÁLE!!!. To bylo zatím naše maximum 4x jsme ho hráli, ale nikdy jsme se do finále nepodívali. Jednou se to musí zlomit. uděláme všechno pro to, aby to bylo v neděli v 10.30 hod v Příchovicích.

VELKÝ DÍK patří našim divákům, bubeníkům atd. kteří nás hnali KUPŘEDU zpátky ni krok. Přijeďte nás dotlačit do vytouženého FINÁLE!!! 😮.

Sestava

Kubajs, Domča.
Michal, Baži, Šilha, Tomík, Jirka, Martin.
Šurina 6, Míra 5, Ondra 5, Martin 3, Šiny 3, Mára 2.
Danda, Ladisko, Míra.

Fotky na Zoneramě